دریافت چک ضمانت، صورتحساب و گواهی حضور در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

 احتراماً به استحضار میرساند که صورتحساب نهایی، چکهای تضامین ارزی-ریالی و گواهی حضور در نمایشگاه آماده تحویل به مشارکت کنندگان محترم می باشد. لذا خواهشمند است با توجه به تاریخی که در جدول زمانبندی ذیل به آن اشاره شده است از ساعت 10 الی 15، نماینده آن شرکت به همراه مدارک شامل ( معرفی نامه، اصل رسید چک تضمینی و مهر شرکت) به آدرس: تهران، میدان پونک، شمال به جنوب اشرفی اصفهانی، خروجی همت شرق خیابان اکبری پلاک ۱ واحد ۲، مراجعه نموده و نسبت به دریافت چک تضمین، صورتحساب و گواهی حضور خود اقدام نمایند.

بدیهی است در صورت عدم مراجعه جهت دریافت چک تضمین طی زمانبندی اعلام شده، ستاد برگزاری هیچگونه تعهدی نداشته و چکهای تضامین معدوم خواهد شد.

 نکته مهم 1: تفکیک روزها بر اساس سالن ها به جهت پیشگیری از ازدحام جمعیت در نظر گرفته شده است. از این رو خواهشمند است صرفا در زمان تعیین شده مراجعه نمایید.

نکته مهم 2: زمان تحویل چک و فاکتور از ساعت 10 الی 15 می باشد لذا خواهشمند است خارج از بازه زمانی اعلام شده مراجعه نفرمایید.

یادآور است نماینده مشارکت کنندگان خارج از تهران با مدارک ذکر شده نسبت به دریافت چک تضمین، فاکتور رسمی و گواهی حضور به ستاد برگزاری در تاریخ های مشخص شده مراجعه فرمایند.

لازم به ذکر است ستاد برگزاری از ارسال و پست مدارک معذور می باشد.

تبصره ۱: شرکتهایی که هنوز بدهکار هستند بایستی نسبت به تسویه بدهی اقدام نموده و سپس جهت دریافت چک اقدام نمایند.

تبصره ۲: موارد ذکر شده شامل ضمانتنامه های غرفه سازی نمی باشد و آزادسازی ضمانتنامه های غرفه سازی متعاقبا طی اطلاعیه ای جداگانه بحضورتان ارائه می گردد.