به اطلاع متقاضیان محترم می­رساند که پیش ثبت نام بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تاریخ 1400/11/30 از طریق سایت این نمایشگاه به نشانی www.iran-oilshow.ir  انجام خواهد شد.

شایان ذکر است این نمایشگاه در صورت اخذ مجوزهای مربوطه از ستاد ملی مبارزه با کرونا و نهاد های ذیربط با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد ملی مبارزه با کرونا و شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی برگزار خواهد شد. از متقاضیان گرامی تقاضا می شود پروتکل های بهداشتی مبارزه با بیماری کرونا مندرج در سایت این نمایشگاه را به دقت مطالعه نمایند.

پیش ثبت نام متقاضیان محترم با هدف شناسایی شرکت های متقاضی و نیازسنجی بوده، ثبت نام قطعي تلقی نمی شود. این پیش ثبت نام برای ستاد اجرایی این نمایشگاه تعهدآور نبوده و حق تصمیم گیری این ستاد محفوظ است.

تکمیل فرم پیش ثبت نام بصورت کامل الزامی است. به فرم های ناقص و اطلاعات ناموثق ترتیب اثر داده نخواهد شد. به منظور تکمیل این فرم، متقاضیان می توانند راهنمای پیش ثبت نام را در منوی ثبت نام مطالعه نمایند.

پس از پیش ثبت نام، فرم های درخواستی مورد بررسی قرار گرفته و در صورت احراز صلاحیت بر اساس ارتباط موضوعی، ثبت نام قطعی از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد. قابل ذکر است که اختصاص فضای درخواستی به متقاضیان بر اساس تصمیم ستاد برگزاری خواهد بود.

جانمایی نهايي مصوب ستاد برگزاری از طریق سایت این نمایشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. چنانچه متقاضیان محترم تصمیم به انصراف قبل از پرداخت هزینه فضای درخواستی داشته باشند، پذیرفته خواهد شد.

مطالعه قوانین ارزی و ریالی مندرج در بخش ثبت نام این سایت ضروری است. متقاضیان محترم پس از مطالعه قوانین ارزی و ریالی نسبت به ثبت نام فضای ارزی و ریالی اقدام فرمايند. ستاد برگزاری این نمایشگاه از متقاضیان فضای ریالی کلیه ضمانت نامه های لازم را اخذ خواهد نمود.

در صورتی که شرکت ها اقدام به ثبت نام ریالی نمایند، پس از بررسی توسط ستاد چنانچه صحت ریالی بودن متقاضی محرز نگردد، ثبت نام شرکت مذکور لغو خواهد شد .

کلیه فرآیندهای ثبت نام فقط از طریق سایت رسمی این نمایشگاه و ایمیل امکان پذیر خواهد بود، خواهشمند است از مراجعه حضوری به ستاد خودداری فرمائید.

ستاد اجرایی پس از قطعی شدن جانمایی مسئولین سالن ها و فضای باز را برای پاسخگویی به متقاضیان از طریق سایت معرفی خواهد کرد.