احتراماً، بدینوسیله از حسن همکاری و حمایتهای تمامی مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان ارجمند در برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که با شعار محوری نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی و با حضور شرکت های توانمند داخلی برگزار شد، صمیمانه تشکر و قدردانی می نماییم.

شرایط خاص کشور از نظر شیوع بیماری کرونا و همچنین جابجایی و تغییر زمان برگزاری نمایشگاه و لزوم تدوین پروتکل ها و مدیریت و جلوگیری از شیوع بیماری کووید 19 و اخذ مجوز و موافقت وزارت بهداشت با رعایت پروتکل های بهداشتی مرتبط و همچنین برنامه ریزی ویژه برای جانمایی سالن ها و غرفه ها بصورت گروه های کالایی و دعوت از کارشناسان و متخصصین مرتبط با حوزه صنعت نفت و سایر اقداماتی که صورت گرفت، همه در جهت برگزاری هر چه با شکوه تر نمایشگاه و جلب رضایت مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان گرامی بوده است.

بدینوسیله از مساعی ارزشمند تمامی مشارکت کنندگان در برگزاری باشکوه این رویداد بزرگ تقدیر و تشکر نموده و از خداوند قادر متعال برای همگی، سلامتی و تندرستی و توفیق روز افزون را مسئلت می نماییم.

ضمناً بدینوسیله از همه عزیزان تقاضا داریم با تکمیل فرم نظرسنجی که در وب سایت نمایشگاه درج گردیده است و ارسال آن به ایمیل eam.nioc@gmail.com ما را در برگزاری بهتر نمایشگاه های آتی یاری نمایید.