به اطلاع شرکت های حاضر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی می رساند به منظور تسریع در امر برپایی غرفه خود خواهشمند است موارد زیر را مد نظر قرار دهید:

1- تحویل سالن به منظور شروع عملیات مونتاژ و برپایی غرفه های خودساز (بدون تجهیزات) و ورود ماشین آلات سنگین یا کالاهای حجیمی که جابجایی آنها نیازمند استفاده از لیفتراک یا جرثقیل است، به استثنای سالن 38 از یکشنبه مورخ 99/10/28 ساعت 12ظهر به بعد می باشد. (زمان تحویل سالن 38 از ساعت 16 بعد از ظهر می باشد.) بدیهی است به دلیل موکت شدن سالن ها امکان ورود لیفتراک و جرثقیل بعد از تاریخ  99/10/29  نخواهد بود.

2- آخرین مهلت اتمام عملیات مونتاژ و برپایی غرف خودساز ساعت 20:00 روز چهارشنبه مورخ 99/11/01 خواهد بود.

3- روز پنج شنبه مورخ 99/11/02 از ساعت 9 صبح لغایت 20 مشارکت کنندگان فرصت چیدمان کالا، تزیین و غرفه آرایی خواهند داشت، بدیهی است پس از ساعت فوق درب سالنهای تحت پوشش توسط حراست و نیروهای انتظامی مستقر در نمایشگاه و سایر عوامل پلمپ خواهد شد.

تذکر: لازم است مشارکت کنندگان زمان لازم را برای چیدمان غرفه درنظر داشته باشند زیرا تا زمان بسته شدن درب سالن ها به منظور حفظ و حراست از کالاها می بایست یک نفر نماینده از طرف مشارکت کننده در غرفه حضور داشته باشد.