دریافت صورتحساب و چک ضمانت بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

 مشارکت کنندگان محترم بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

 احتراماً به استحضار میرساند که صورتحساب نهایی و چکهای تضامین ارزی-ریالی آماده تحویل به مشارکت کنندگان عزیز می باشد لذا خواهشمند است با توجه به تاریخی که در ادامه به آن اشاره شده است از ساعت 9 الی14 ، نماینده آن شرکت به همراه مدارک شامل ( معرفی نامه، رسید چک تضمینی و مهر شرکت) به آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی به جنوب، نرسیده به بیمارستان آتیه، خیابان سپهر، خیابان بوستان، پلاک 6، واحد 1، امور مالی مراجعه نموده و نسبت به دریافت چک تضمین و صورتحساب خود اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم مراجعه جهت دریافت چک تضمین طی زمانبندی اعلام شده، ستاد برگزاری هیچگونه تعهدی نداشته و چکهای تضامین معدوم خواهد شد.

 نکته مهم 1: تفکیک روزها بر اساس سالن ها به جهت پیشگیری از ازدحام جمعیت در نظر گرفته شده است. از این رو خواهشمند است صرفا در زمان تعیین شده مراجعه نمایید.

نکته مهم 2: زمان تحویل چک و فاکتور از ساعت 9 الی 14 می باشد لذا خواهشمند است خارج از بازه زمانی اعلام شده مراجعه نفرمایید.

یادآور است مشارکت کنندگان خارج از تهران که امکان دریافت حضوری فاکتور ندارند، می توانند طی یک فقره نامه طبق نمونه ذیل (بر روی سربرگ ممهور به مهر شرکت و امضاء مدیرعامل) درخواست عودت چک و صورتحساب خود را اعلام و به شماره نمابر 42917100 یا ایمیل sosmali@yahoo.com ارسال و تاییدیه دریافت نمایند.

 نمونه متن نامه: شرکت محترم راهکار تجارت مدیریت کوشا احتراما، خواهشمند است یک فقره چک تضمین به شماره ............. نزد بانک ............. شعبه ........... به مبلغ ............. را ابطال و به همراه صورتحساب نهایی این شرکت به آدرس .......................... کد پستی ................ و آقا/خانم ............ تحویل نمایید.