سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس:
نمایشگاه بین‌المللی نفت ویترین موفقیت‌های بزرگ صنعت نفت است
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، با بیان این‌که نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران، ویترین موفقیت‌های بزرگ صنعت نفت است، گفت: این رویداد بین‌المللی هر سال با کیفیت بالاتری نسبت به سال‎های پیش برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار شانا، اسدالله قره‌خانی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، در حاشیه بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این‌که صنعت نفت متاثر از پیشرفت‌های علمی، هر سال توسعه می‌یابد، گفت: حضور متعدد شرکت‌های داخلی و خارجی در این نمایشگاه بدون تردید رقابت در این حوزه را افزایش می‌دهد.

وی افزود: شرکت‌های خارجی وقتی موفقیت‌های ایران را در میدان گازی پارس جنوبی، پالایشگاه ستاره خلیج فارس و...می بینند، به این موضوع پی می‌برند که جمهوری اسلامی ایران حرف‌های بسیاری در حوزه نفت و گاز دارد و تلاش می‌کنند هرچه بیشتر با تجربه‎های مهندسان ایرانی آشنا شوند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نمایشگاه بین‌المللی نفت هر سال با کیفیت بالاتری نسبت به سال گذشته برگزار می‌شود، امسال نیز حضور شرکت‌های موفق داخلی و  افزایش حضور شرکت‌های خارجی، بر کیفیت این نمایشگاه افزوده است.

در بیست‌ و سومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بیش از ۴ هزار شرکت داخلی و خارجی حضور دارند و در فضایی به وسعت حدود ٨٠ هزار متر مربع توانمندی‌های خود را ارائه می‌دهند. در این نمایشگاه، یکهزار و ۵۳ غرفه داخلی و ۶۰۰ غرفه خارجی به نمایندگی شرکت‌های داخلی و خارجی اختصاص یافته است.

بیست و سومین نمایشگاه بین‎المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، ۱۶ تا ۱۹ اردیبهشت ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‎های بین‎المللی تهران دایر خواهد بود.