English
اخبار

تاریخ خبر: 22/12/1394
زمان خبر :11: 48
news iconنوع خبر :خبر


b_Newsاستقبال بی نظیر شرکت‌های داخلی و خارجی از نمایشگاه بین‌المللی نفت تهران


دانش نفت: بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه در تاريخ 16 الي 19 ارديبهشت‌ماه سال 1395 برگزار خواهد شد. این نمایشگاه که سالانه با حضور جمع زیادی از شركت‌هاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي برگزار می‌شود، فرصت بسيار مغتنمي است تا شركت‌هاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليت‌ها و نوآوري‌هاي آتي خود را هدايت نمايند. به‌ویژه آنکه در شرایط برداشته شدن تحریم‌ها و پسابرجام، افق‌های روشنی فراروی صنعت نفت ایران گشوده شده و این نمایشگاه می‌تواند محل بسیار مناسبی برای حضور کشورها و شرکت‌های مطرح دنیا در زمینه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و تعامل شرکت‌های داخلی با آنها در راستای جذب سرمایه‌گذاری و کسب دانش و تکنولوژی روز باشد. به منظور اطلاع‌رسانی از آخرین اقدامات انجام شده برای برگزاری آوردگاه بیست‌ویکم نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران با مهندس محمد ناصری، رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و مدیر برگزاری این نمایشگاه گفت‌وگویی انجام داده‌ایم که توجه شما را به آن جلب می‌نماییم:

جناب آقای ناصری؛ جنابعالی به عنوان مدیر برگزاری بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران، لطفاً بفرمایید شرایط برگزاری این نمایشگاه با توجه به دوران پساتحریم چگونه است؟

خوشبختانه شرایط پسابرجام همان‌گونه که بر همه بخش‌های اقتصادی کشور تاثیرگذار بوده، در حوزه نمایشگاهی نفت هم تاثیر خود را گذاشته و استقبال بسیار خوبی از سوی شرکت‌های خارجی برای حضور در این نمایشگاه وجود دارد ولی متاسفانه فضای نمایشگاهی ما ظرفیت مدیریت این رویداد بزرگ را ندارد به طوری که ما تقریباً در حوزه داخل و خارج سه برابر فضای موجود تقاضا برای حضور در نمایشگاه داریم. برای مثال اگر امکان جانمایی در 50 هزار مترمربع فضای سرپوشیده و سالن وجود دارد، حدود 150 هزار مترمربع متقاضی داریم که اگر واقعیت را در نظر بگیریم قطعاً به 100 هزار مترمربع فضای سرپوشیده نمایشگاهی نیاز داریم. بنابراین فضای نمایشگاهی موجود پاسخگوی نیازهای ما نیست و ما بر خلاف همه نمایشگاه‌های دنیا به جای اینکه به دنبال مشتری برای حضور در نمایشگاه بگردیم، باید مدیریت فضا را انجام دهیم. به هرحال در نمایشگاه بیست و یکم در تلاش هستیم شعاری که مجموعه وزارت نفت به عنوان هدف به دنبال تحقق آن است که همان جذب سرمایه‌گذاری خارجی و تکنولوژی روز است را محقق و در این بخش حوزه ارتباطی را تقویت نماییم تا بتوانیم شرکت‌های ایرانی و خارجی را برای انجام تعاملات بیشتر در کنار هم قرار دهیم. ما با همین هدف حرکت کرده‌ و خوشبختانه تا حدود زیادی با توجه به ظرفیت‌ها و امکانات موجود به طور نسبی موفق بوده‌ایم و امیدوارم نسبت به دوره گذشته نمایشگاه موفق‌تری داشته باشیم.

ویژگی خاص نمایشگاه بیست‌ویکم از آغاز ثبت‌نام تاکنون چه بوده است؟

ما همانطور که در دوره گذشته تعهد کرده بودیم دبیرخانه دائمی نمایشگاه را راه‌اندازی کردیم و این دبیرخانه با نشانی اینترنتی، شماره تلفن‌ها و راه‌های ارتباطی خود به طور پیوسته پاسخگوی نیازهای مخاطبان بوده و این امر کمک زیادی به ما کرده است تا با کسب اطلاعات از آنها در اجرای هرچه بهتر نمایشگاه تلاش کنیم. برای این منظور شفافیت در اطلاع‌رسانی اولین قدم ما بود که تا حدود زیادی موفق به انجام آن شدیم. ما حتی برای اولین بار  به منظور جذب بازاریاب‌های خارجی در رسانه‌های فارسی و انگلیسی و سایت نمایشگاه آگهی دادیم و با تعدادی از آنها همکاری کردیم. در این خصوص در بازارهای هدفی که فکر می‌کردیم شرکت‌های معتبری وجود داشته و امکان حضور در نمایشگاه را دارند تعداد بازاریاب‌ها را به‌ویژه در حوزه جنوب شرق آسیا و اروپا بیشتر کردیم که خوشبختانه به مقدار زیادی موفق بودیم. از سوی دیگر برگزاری نمایشگاه را به سمت یک مناقصه نسبتاً شفاف‌تر پیش بردیم و شرح کاری مشخص با ریز فعالیت‌هایی که باید انجام شود را در آن لحاظ کردیم. در این خصوص مناقصه‌ای بین شرکت‌هایی که وزن و جایگاه لازم برای انجام فعالیت‌های مربوط به نمایشگاه نفت که بزرگترین نمایشگاه کشور است را داشتند برگزار شد و بر اساس همان شرح کار، شرکتی برنده مناقصه شده است. از این پس همه درآمدهای نمایشگاه و پول‌هایی که قرار است واریز شود، مستقیماً به حساب‌های شرکت ملی نفت واریز می‌شود و بر اساس آن قرارداد، حق‌الزحمه برگزارکننده و مجری نمایشگاه بعد از تایید فعالیت‌های آن پرداخت می‌گردد که این امر به شفافیت بیشتر گردش مالی نمایشگاه کمک می‌کند. سعی ما این است از حالا به بعد همچنان اگر پیشنهادی در راستای برگزاری بهتر نمایشگاه باشد بررسی کنیم تا با شفافیت بیشتر، شرکت‌های مرتبط‌تر و تخصصی‌تری در حوزه نفت و گاز در نمایشگاه حضور یابند.

چه شرکت‌ها و کشورهای شاخصی تاکنون برای حضور در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران اعلام آمادگی کرده‌اند؟

خوشبختانه با توجه به اطلاع‌رسانی خوب انجام شده، تقریباً هیچ شرکت معتبری نیست که از برگزاری این نمایشگاه بی‌اطلاع باشد. در این راستا با توجه به زمان‌بر بودن پروسه شفاف‌سازی و برنامه‌ریزی شرکت‌های خارجی برای حضور در این نمایشگاه، با این حال از همه نقاط دنیا شرکت‌های معتبر نفتی برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده‌اند. البته برخی اوقات ممکن است شرکت‌ها به ظاهر کوچک باشند ولی در حوزه‌های تخصصی خود مطرح هستند برای مثال خوشبختانه شرکت‌های تخصصی خوبی از کشورهای مختلف دنیا به‌ویژه از اروپا، ژاپن، کره‌جنوبی و ... در این نمایشگاه حاضر خواهند بود. همچنین تعدادی از شعب خارجی شرکت‌های آمریکایی و نمایندگان آنها در اروپا و کشورهای آسیای جنوب شرقی برای حضور در نمایشگاه تهران اعلام آمادگی کرده‌اند. خوشبختانه تعدادی از کشورهای اروپایی مانند آلمان، هلند و ... پاویون مشخصی در نمایشگاه دارند و چین هم سالن جداگانه‌ای را به خود اختصاص داده است. نمایندگان کشورهای معتبری که در حوزه نفت و گاز ایران فعال هستند نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

با توجه به اینکه در شرایط پساتحریم قرار داریم، آیا جنابعالی به عنوان مدیر برگزاری بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران، مانعی در برابر حضور شرکت‌های خارجی در این نمایشگاه مشاهده نکردید؟

خوشبختانه تا حدود زیادی این موانع در حوزه‌های فعالیتی، ارتباطی، پاسخ به تقاضاها و ... برطرف شده است و در مواردی که با پاسخ منفی شرکت‌ها برای حضور در نمایشگاه مواجه شده‌ایم اعلام کرده‌اند که این عدم حضور به دلیل فرصت کمک و دیر تصمیم گرفتن بوده و این‌گونه نیست که شرایط، اجازه حضور آنها در نمایشگاه تهران را نداده باشد. بنابراین تنگنایی در این مورد وجود ندارد و حتی شرکت‌هایی که حضور نخواهند یافت اعلام کرده‌اند کارشناسان خود را روانه این نمایشگاه خواهند کرد. با این حال تعداد زیادی از شرکت‌های معتبر در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران حضور دارند.

در صورت تمایل، نام چند شرکت معتبر حاضر در این نمایشگاه را بیان کنید؟

شرکت‌های توتال فرانسه، استات‌اویل نروژ، گازپروم روسیه، شل انگلستان و ... در این نمایشگاه حضور دارند و مهم این است که ما تقریباً شرکت‌هایی از همه کشورهای صاحب‌نام و دارای تکنولوژی در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران خواهیم داشت. همچنین شرکت‌های در ظاهر کوچک اما دارای تخصص، دانش و لایسنس در این نمایشگاه خواهند بود و اتفاقاً با توجه به اهدافی که مهندس زنگنه وزیر محترم نفت برای برقراری ارتباط بین شرکت‌های داخلی و خارجی دارد، این شرکت‌ها ظرفیت‌های بهتری برای تحقق این هدف دارند و می‌توانند به ویژه با بخش‌های سازندگان داخلی ما جوینت شوند. تلاش ما هم این است که بستر را برای این امر بیشتر فراهم کنیم.

میزان حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه بیست‌ویکم نسبت به نمایشگاه گدشته چه تغییری داشته است؟

هنوز از نظر تعداد به جمع‌بندی نرسیده‌ایم ولی از لحاظ فضای نمایشگاهی، ما دوره گذشته در مجموع 11 هزار مترمربع فضا بر اساس پرداخت ارزی در اختیار آنها قرار دادیم که این میزان امسال به 15 هزار مترمربع رسیده است. پرداخت ارزی به این مفهوم است که شرکت‌های خارجی بیشتری آمده‌اند و در این راستا به میزان 3 هزار مترمربع دیگر متقاضی داریم ولی متاسفانه به دلیل نداشتن فضای کافی پاسخ رد به آنها داده‌ایم. ما در حال مدیریت فضا هستیم و به همین منظور شرکت‌هایی که بیشتر با ما همکاری دارند، از جایگاه شناخته شده‌تری برخوردارند و وجودشان ضروری‌تر است در این نمایشگاه حضور دارند.

شرکت‌های داخلی چطور؟

شرکت‌های داخلی هم به دلیل اینکه این فرصت را می‌شناسند و می‌دانند فضا باز شده است، تقاضایشان برای حضور و کسب موقعیت بیشتر بسیار زیادتر از سال‌های گذشته است. البته این امر فشار مضاعفی بر ما وارد وارد می‌کند هم از یک سو خوشحالیم که فرصت مناسبی برای شرکت‌های داخلی فراهم شده تا با حضور خود تقویت شده و رشد پیدا کنند ولی از سوی دیگر فضای کافی برای حضور آنها در اختیار نداریم و مجبوریم برای اینکه همه حضور داشته باشند فضا را مدیریت کنیم. حتی به منظور برقراری ارتباط آسان‌تر انجمن‌ها، سعی کرده‌ایم به جوینت‌های داخلی و خارجی کنار هم غرفه بدهیم.

نشست‌های برگزار شده در مورد نحوه اجرای نمایشگاه بیست‌ویکم به چه صورت بوده است؟

دیدگاه‌های مقام عالی وزارت، مدیرعامل شرکت ملی نفت و سایر مدیران ارشد، راهبردهای شورای سیاست‌گذاری را تشکیل می‌دهد که آن بخش از دیدگاه‌های کلان از سوی دکتر نعمت‌الهی، رییس شورای سیاست‌گذاری و با برگزاری جلسات پیاپی به این شورا منتقل می‌شود. در این خصوص، جلساتی با روسای روابط عمومی چهار شرکت اصلی که آنها هم از سوی مدیران عامل خود عضو شورای سیاست‌گذاری هستند برگزار و سعی کرده‌ایم با تشریک‌مساعی دیدگاه‌ها را به هم نزدیک کنیم و بر اساس سیاست‌های کلان، اجرای نمایشگاه را پیش ببریم. در این فرصت طی شده، دکتر نعمت الهی، رییس شورای سیاست‌گذاری، همکاری و دیدگاه‌های بسیار خوبی داشته و در این رابطه پیشنهادی ارائه کرده‌اند مبنی بر اینکه مانند نمایشگاه‌های معتبر نفت و گاز دنیا، بازدیدکننده‌ها را هم تخصصی کنیم. یعنی به جای اینکه بازدیدکننده‌های عمومی نمایشگاه را شلوغ کنند، از قبل کسانی مانند دانشجویان یا افرادی که رزومه مرتبطی داشته و قصد حضور دارند ثبت‌نام کنند تا فرصت بیشتر برای فعالان این حوزه چه در بخش دانش‌بنیانی و چه در بخش سرمایه‌گذاری و تجهیزات ساخت داخل و ... فراهم شود. اما متاسفانه هم به دلیل اینکه مجری نمایشگاه دیر انتخاب شد و هم زیرساخت‌های ما اجازه نداد نتوانستیم این برنامه را اجرا کنیم ولی جزء برنامه‌های خود در نمایشگاه آینده قرار داده‌ایم.

نمایشگاه بیست‌ویکم نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران کمتر از دو ماه دیگر برگزار می‌شود. لطفاً بفرمایید با چگونه نمایشگاهی در پسابرجام مواجه خواهیم بود؟

به جرات می‌توانم بگویم از مرحله صرفاً امید داشتن و بستر فراهم کردن عبور کرده و به مرحله عمل رسیده‌ایم یعنی اتفاقات مثبتی در رابطه با همکاری‌های متقابل شرکت‌های داخلی و خارجی بوجود آمده و زمینه‌های همکاری عملی برای آنها ایجاد خواهد شد تا بتوانند در حوزه نفت و گاز فعالیت کنند. بحث فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این نمایشگاه جزء جذاب‌ترین بخش‌ها و از اولویت‌های ماست تا امکان جذب سرمایه‌گذاری و تکنولوژی برای این بخش مهم از اقتصاد کشور بوجود آید.

در پایان اگر نکته‌ای هست بفرمایید.

 دوست دارم از نشریه «دانش‌نفت» به عنوان یک نشریه تخصصی که علی‌رغم همه تنگناها، همچنان مرتب و بی‌وقفه منتشر شده و اطلاع‌رسانی می‌کند و گاهی دیدگاه‌های خوبی به مجموعه برای تقویت ارتباطات بین‌بخشی می‌دهد تشکر کنم. انتظار داریم این نشریه به حوزه نمایشگاهی هم پرداخته و فرصتی برای معرفی بخش‌های مختلف فراهم آورد چرا که بخش مهمی از اطلاعات در همین ارتباطات شکل می‌گیرد و منجر به نتایج خوبی می‌شود. احساس امید ایجاد کردن، جسارت دادن به مدیران مجموعه‌ها برای تصمیم‌گیری، دیده شدن زحمات آنان و ... کارهایی است که این نشریه می‌تواند انجام دهد. امیدوارم نشریه «دانش‌نفت» همیشه موفق و سرپا باشد و به ما کمک کند و اگر جایی مشکلی وجود دارد نقد خود را مطرح و پیشنهادهای سازنده ارائه دهد. متاسفانه در کشور ما تنها به انتقاد پرداخته و کمتر راه‌حل ارائه می‌شود چرا که به نظر من هر کسی در جایگاهی قرار می‌گیرد دوست دارد بهترین کار را انجام دهد ولی حتماً این‌گونه نیست بنابراین یک نقد و پیشنهاد سازنده می‌تواند آن شخص را در انجام درست وظایف خود یاری دهد. ما باید یاد بگیریم به جای فقط انتقاد کردن، راه‌حل و پیشنهاد هم بدهیم. در پایان از فرصت استفاده کرده و فرا رسیدن عید نوروز را به همه دوستان و همکاران خود تبریک می‌گویم. جا دارد یک عذرخواهی هم از همه شرکت‌های داخلی و حتی خارجی که تقاضای حضور در فضای بزرگتری در نمایشگاه را داشتند ولی ما به دلیل محدودیت‌ها نتوانستیم این تقاضا را پاسخ دهیم داشته باشم. واقعاً علاقه ما این بود که در بهترین شرایط، فضا را برای حضور آنها فراهم کنیم ولی متاسفانه با توجه به کمبودها و محدودیت‌ها، انجام این کار ممکن نشد. آرزو می‌کنم شرایط کشور به گونه‌ای شود که در آینده نزدیک فضاها و سالن‌ها به شکل خوب طراحی و در اختیار شرکت‌ها قرار گیرد.بر جسب خبر : -

اخبار مر تبط :

برگزاری جلسه هماهنگی افتتاحیه بیستمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1394 /02/15:: 16: 36

هفتمین همایش و نمایشگاه قیر و آسفالت 1394 /06/21:: 10: 06

اولین کنفرانس صنعت بانکرینگ کشور 1394 /06/21:: 10: 48

کنفرانس و نمایشگاه بین المللی نفت و گاز کویت 1394 /07/05:: 14: 28

چشم جهان به ایران 1394 /02/20:: 09: 11

استقبال گسترده از شرکتهای داخلی در نمایشگاه بیستم صنعت نفت 1394 /02/19:: 09: 15

نمایشگاه بیستم به شایستگی برگزار شد 1394 /02/19:: 09: 26

سازندگان و شرکتهای اجرایی معتبری در نمایشگاه نفت بیستم شرکت کردند 1394 /02/19:: 08: 28

خلاصه اهم اخبار روز پایانی بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت 1394 /02/20:: 09: 33

خلاصه اهم اخبار روز سوم بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1394 /02/19:: 09: 35

خلاصه اهم اخبار روز دوم بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1394 /02/18:: 09: 36

خلاصه اهم اخبار روز نخست بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1394 /02/17:: 09: 37

شانا به روایت تصویر در بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ایران 1394 /02/19:: 09: 48

گام های پرشتاب اقتصادی با رونمایی از قراردادهای جدید نفتی 1394 /07/27:: 10: 25

سومین اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز 1394 /08/30:: 13: 42

پیش ثبت نام بزرگترین نمایشگاه نفت خاورمیانه آغاز شد 1394 /10/20:: 13: 57

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش فردا آغاز به کار می کند 1394 /10/20:: 13: 27

همایش مسئولیت اجتماعی شرکت - مسئولیت اجتماعی صنعت نفت 1394 /11/19:: 09: 23

افزایش تعداد مشارکت کنندگان در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت 1395 /01/25:: 09: 18

جزییاتی از افزایش ۳۱ درصدی حضور خارجی‎ها در نمایشگاه بیست و یکم صنعت نف 1395 /02/11:: 11: 46

دومین جلسه هماهنگی بیست و یکمین نمایشگاه صنعت نفت برگزار شد 1395 /02/11:: 18: 39

علاقمندی جهانیان به سرمایه گذاری در صنعت نفت ایران 1395 /02/11:: 13: 26

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران آغاز به کار می کند 1395 /02/15:: 17: 38

بیست و یکمین نمایشگاه بین‎المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آغاز به‎کار کرد 1395 /02/17:: 10: 24

نمایشگاه صنعت نفت فرصت مناسبی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است 1395 /02/16:: 10: 31

توسعه شتابان خودکفایی در صنعت نفت، پیام نمایشگاه بیست و یکم 1395 /02/18:: 16: 15

تحقق برجام بهترین زمینه‎ساز توسعه صنعتی ایران است/ تلاش وزارت نفت برای بازپس گیری سهم بازار نفت 1395 /02/18:: 16: 03

اصول اقتصاد مقاومتی در قراردادهای جدید نفتی رعایت شده است 1395 /02/18:: 16: 13

تولیدکنندگان داخلی در اولویت نمایشگاه امسال قرار دارند 1395 /02/15:: 11: 22

پژوهشگاه نفت ١٧ سند همکاری با طرفهای داخلی و خارجی امضا می‌کند 1395 /02/15:: 18: 35

پیشرفت نمایشگاه نفت حیرت انگیز است 1395 /02/16:: 12: 23

احتمال همکاری با توتال در پروژه ایران ال ان جی 1395 /02/16:: 14: 19

امیدواری شرکت انگلیسی به توسعه فعالیت در ایران پس از لغو تحریمها 1395 /02/16:: 13: 19

بازار کنونی ایران جذاب تر از گذشته است 1395 /02/16:: 14: 17

شرکت هلندی: ایران مهمترین بازار ماست 1395 /02/16:: 14: 21

نمایشگاه صنعت نفت فرصت خوبی برای ارتباط با مشتریان است 1395 /02/17:: 15: 16

مهمترین رویدادهای دومین روز نمایشگاه بین المللی نفت تهران 1395 /02/18:: 15: 31

نمایشگاه نفت سال به سال پیشرفت می کند 1395 /02/18:: 15: 44

نشست سازندگان تجهیزات راهبردی نفت با حضور جهانگیری برگزار شد 1395 /02/18:: 15: 53

ساخت ١٠ قلم گروه کالایی، زمینه ساز ورود به بازار منطقه 1395 /02/18:: 16: 06

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از نمایشگاه بین المللی نفت 1395 /02/18:: 16: 09

وزیر اقتصاد هلند فردا از نمایشگاه نفت بازدید می‎کند 1395 /02/18:: 16: 21

استصنا و گروه صنایع انرژی هلند تفاهم‎نامه همکاری چندجانبه امضا کردند 1395 /02/19:: 16: 25

بازدید معاون حقوقی رئیس جمهور از نمایشگاه بیست و یکم صنعت نفت 1395 /02/19:: 16: 31

اعضای کمیسیون انرژی مجلس از غرفه شرکت ملی نفت ایران بازدید کردند 1395 /02/19:: 16: 34

مهمترین رویدادهای چهارمین روز نمایشگاه بین المللی نفت تهران 1395 /02/19:: 20: 38

نمایش تواناییهای صنعت نفت در نمایشگاه بیست و یکم 1395 /02/21:: 12: 04

مهمترین رویدادهای سومین روز نمایشگاه بین المللی نفت تهران 1395 /02/18:: 14: 07

مهمترین رویدادهای نخستین روز نمایشگاه نفت تهران 1395 /02/16:: 14: 13

سرمایه گذاری خارجی نیازمند تضمین و حمایت است 1395 /02/19:: 14: 28

آینده بازار انرژی متعلق به ایران است 1395 /02/25:: 15: 05

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، زمینه ساز حفظ مراودات اقتصادی 1395 /03/01:: 15: 16

استقبال خارجیها برای حضور در بازار نفت ایران جدی است 1395 /02/20:: 16: 09

نمایشگاه بیست و یکم صنعت نفت در پسابرجام جذاب‌تر شد 1395 /02/14:: 11: 59

معرفی ۱۱ فرصت سرمایه‎گذاری پژوهشگاه صنعت نفت در نمایشگاه بیست و یکم 1395 /02/14:: 12: 03

دیدار مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با فعالان بخش خصوصی و دولتی 1395 /02/16:: 11: 13

نشست خبری مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران 1395 /02/16:: 12: 50

امضای تفاهم‎نامه‎ میان دو انجمن صنعتی ایران و ایتالیا 1395 /02/17:: 12: 26

امضای تفاهم‎نامه مطالعاتی میان پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه فردوسی مشهد 1395 /02/16:: 15: 57

تفاهم‎نامه پژوهشگاه نفت و Kigam کره‎جنوبی به امضا رسید 1395 /02/16:: 15: 59

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت مناطق مرکزی در ۶ زمینه تفاهم‎نامه امضا کردند 1395 /02/16:: 16: 04

آغاز به‎کار دفتر نمایندگی بی پی در ایران 1395 /02/16:: 17: 21

نشست خبری مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس 1395 /02/17:: 12: 34

شگفتی معاون وزیر انرژی لهستان از حضور گسترده شرکت‎های خارجی در نمایشگاه نفت 1395 /02/17:: 13: 36

ارزیابی مثبت وزیر نفت عمان از توانمندی بالای شرکت‎های ایرانی 1395 /02/17:: 15: 09

تفاهم‎نامه پژوهشگاه صنعت نفت و بخش خصوصی به‎منظور اجرای پروژه‎های ازدیاد برداشت منعقد شد 1395 /02/17:: 17: 01

بازار ایران از ظرفیت قابل توجهی برخوردار است/ نمایشگاه بیست‎و‎یکم دستاوردی بزرگ برای صنعت نفت ایران 1395 /02/17:: 19: 48

معاون اول رئیس جمهور فردا از نمایشگاه صنعت نفت بازدید می‎کند 1395 /02/17:: 17: 01

معاون اول رئیس‎جمهور و وزیر نفت به نشست کارآفرینان صنعت نفت می‎روند 1395 /02/17:: 14: 55

با میزبانی وزیر نفت معاون اول رئیس‎جمهور از بیست و یکمین نمایشگاه صنعت نفت بازدید کرد 1395 /02/18:: 09: 48

استاد دانشگاه دلفت هلند: فناوری‎های ازدیاد برداشت را با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت گسترش می‎دهیم 1395 /02/18:: 15: 15

سفیر ترکیه: ضرورت همکاری سازنده ترکیه با ایران در حوزه انرژی 1395 /02/18:: 15: 14

نماینده شرکت ایتالیایی در حاشیه نمایشگاه صنعت نفت: بازگشت ایران در پسابرجام معادلات بازار انرژی را تغییر می‎دهد 1395 /02/18:: 10: 50

بازتاب نمایشگاه بین‎المللی نفت ایران در تلویزیون دولتی ژاپن 1395 /02/18:: 17: 08

نشست تخصصی استانداردهای صنعت نفت ایران برگزار شد 1395 /02/19:: 10: 17

نماینده شرکت ریکرمن آلمان: گذر زمان بازگشت همه جانبه ایران را به‎ بازارهای جهانی به‎دنبال دارد 1395 /02/19:: 10: 47

بیست ‎و‎ یکمین نمایشگاه بین‎المللی صنعت نفت به کار خود پایان داد 1395 /02/19:: 21: 13

نمایشگاه نفت آیینه موفقیت سیاست‎های ایران در عرصه بین الملل 1395 /02/19:: 12: 01

مذاکرات شرکت‎های ایرانی و خارجی در نمایشگاه بیست ویکم درجریان است 1395 /02/19:: 12: 11

میان پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان ایمیدرو قرارداد فازهای جدید صنعتی شدن کک نفتی امضا شد 1395 /02/18:: 15: 57

با حضور مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس مراسم رونمایی از پمپ های کرایوژنیک ساخت داخل برگزار شد 1395 /02/18:: 17: 12

تفاهم‎نامه همکاری میان مدیریت اکتشاف و نفت مناطق مرکزی امضا شد 1395 /02/18:: 16: 30

سازندگان داخلی برای اجرای قراردادهای جدید نفتی آماده می‎شوند 1395 /02/19:: 15: 17

در حاشیه آخرین روز نمایشگاه صنعت نفت دانشگاه صنعت نفت و اویکو تفاهم‎نامه آموزشی-پژوهشی امضا کردند 1395 /02/19:: 14: 44

در حاشیه نمایشگاه صنعت نفت تفاهم‎نامه همکاری میان پژوهشگاه صنعت نفت و آکر نروژ به امضا رسید 1395 /02/19:: 13: 40

امضای تفاهم‎نامه پژوهشگاه نفت و بخش خصوصی با هدف حمایت فنی از نیروگاه‎های اتمی 1395 /02/19:: 13: 34

اطلاعیه شماره 1 (آغاز پیش ثبت نام ارزی) 1395 /03/12:: 10: 19

اطلاعیه شماره 2 (فراخوان شناسايي نمايندگان فروش فضاي غرفه هاي بخش خارجي ) 1395 /05/20:: 21: 27

اطلاعيه تكميل فرم خوداظهاري شركت هاي اكتشاف و توليد نفت و گاز(E&P) جهت جضور در مناقصات قراردادهاي جديد نفتي 1395 /07/24:: 15: 00

اطلاعیه شماره 3 (قابل توجه متقاضیان محترم جهت حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی) 1395 /09/09:: 10: 56

اطلاعیه شماره 4 (فراخوان طراحي تنديس و پوستر اطلاع رساني) 1395 /09/09:: 11: 10

اطلاعیه شماره 5 (سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و انرژی کیش برگزار می شود.) 1395 /09/22:: 08: 01

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و انرژی کیش برگزار می شود 1395 /09/22:: 08: 20

اطلاعیه شماره 6 (جانمایی غرفه های ارزی ) 1395 /09/30:: 18: 11

اطلاعیه شماره 7 (فراخوان شناسايي و ارزيابي پيمانكار( يك مرحله اي)) 1395 /10/04:: 11: 23

امضای ٢٤ تفاهم‎نامه با غول‌های نفتی جهان 1395 /10/07:: 10: 31

اطلاعیه شماره 8 (پیش ثبت نام غرفه های ریالی) 1395 /10/29:: 09: 18

پیش ثبت نام غرفه های ریالی نمایشگاه بین المللی صنعت نفت آغاز می شود 1395 /11/04:: 15: 32

اطلاعیه شماره 9 (راهنمای ثبت نام اولیه بخش ریالی) 1395 /11/05:: 10: 53

اطلاعیه شماره 10(اطلاعیه مهم پیش ثبت نام) 1395 /11/10:: 15: 37

اطلاعیه شماره 11(اطلاعیه پیشگیری از سوءاستفاده سودجویان) 1395 /11/20:: 19: 18

اطلاعیه شماره 12(اطلاعیه ویرایش و تایید اطلاعات ثبت نام اولیه) 1395 /11/24:: 13: 46

اطلاعیه شماره 13 (اعلام ثبت نام قطعی مشارکت کنندگان) 1395 /12/18:: 21: 37

اطلاعیه شماره 14 (دریافت پیشنهادات، انتقادات و شکایات) 1395 /12/18:: 21: 39

اطلاعیه شماره 15 (ارسال مدارک) 1395 /12/20:: 00: 35

اطلاعیه شماره 16 (تاریخ های مهم) 1395 /12/20:: 00: 44

اطلاعیه شماره 17(شروع به کار ستاد اجرایی در سال96) 1395 /12/28:: 12: 34

اطلاعیه شماره 18(مدارک تکمیلی ثبت نام) 1396 /01/07:: 22: 35

اطلاعیه شماره 19(سامانه جدید کاربری) 1396 /01/17:: 21: 15

اطلاعیه شماره 20 (تسویه مالی) 1396 /01/21:: 20: 16

اطلاعیه شماره 21 (اطلاعات دایرکتوری) 1396 /01/21:: 20: 18

اطلاعیه شماره 22 (ناظر شرکت سهامی) 1396 /01/27:: 19: 17

اطلاعیه شماره 23 (آخرین مهلت درج اطلاعات در کتاب) 1396 /01/31:: 14: 03

اطلاعیه شماره 24(کارت دعوت) 1396 /02/05:: 20: 51

اطلاعیه شماره 25 (جرثقیل و لیفتراک) 1396 /02/06:: 18: 26

اطلاعیه شماره 26 (آخرین مهلت دریافت مجوز غرفه سازی) 1396 /02/06:: 18: 34

اطلاعیه شماره 27 (تحویل سالن) 1396 /02/10:: 18: 58

اطلاعیه شماره 28(مدیران سالنها) 1396 /02/11:: 11: 38

نمایشگاه صنعت نفت بسترساز ارتباطات گسترده داخلی و خارجی است/ حضور چهار هزار شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بیست و دوم 1396 /02/11:: 13: 46

اطلاعیه شماره 29(کارت شناسایی و پارکینگ) 1396 /02/12:: 11: 30

اطلاعیه شماره 30(کارت شناسایی و پارکینگ فضای باز) 1396 /02/12:: 12: 40

اطلاعیه شماره 31(کارت شناسایی و پارکینگ شرکت های خارجی) 1396 /02/12:: 13: 55

اطلاعیه شماره 32(اتمام غرفه سازی) 1396 /02/13:: 20: 31

اطلاعیه شماره 33(نمایشگاه OEEC ) 1396 /02/18:: 10: 49

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران آغاز به‎کار می‎کند 1396 /02/14:: 16: 50

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران آغاز به‎کار کرد 1396 /02/16:: 10: 30

رقابت برترین‎های صنعت نفت جهان در بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه 1396 /02/16:: 11: 30

سیاست و راهبرد آینده ایران در گرو تصمیم مردم است 1396 /02/16:: 11: 45

اراده جمعی بر حمایت از تولیدکنندگان و سازندگان صنعت نفت است/ امنیت پایدار، حمایت دولت و سیاست های کلی انرژِی،ضامن سرمایه گذاری خارجی در نفت و گاز ایران  1396 /02/16:: 12: 15

ضرورت سرمایه‎گذاری ۳۰ میلیارد دلاری برای جلوگیری از افت تولید در پارس جنوبی/ تحریم هزینه پروژه‎ها رو ۲.۵ برابر کرد 1396 /02/16:: 13: 42

ایران و هلند می توانند شریکان خوبی در صنعت گاز باشند 1396 /02/16:: 14: 20

تلاش برای ایجاد ساختار صدور گواهی کیفیت سازندگان داخلی ادامه دارد 1396 /02/16:: 15: 32

قرارداد فروش پلی اتیلن با شرکت ژاپنی امضا شد 1396 /02/16:: 16: 05

انستیتو متانول دانشگاه شیراز راه‎اندازی شد 1396 /02/16:: 17: 00

حفاری، تکمیل و تعمیر ۷۲۵ حلقه چاه نفت و گاز در دولت یازدهم 1396 /02/17:: 08: 02

ایران پس از برجام سرزمین فرصت‎هاست  1396 /02/17:: 08: 07

مشکین فام: به‌صورت فنی ثابت می کنم، کلاف سردرگم تحویل دادید 1396 /02/17:: 09: 29

نمایشگاه نفت ایران ویترین موفقیت‌های بزرگ صنعت نفت است 1396 /02/17:: 09: 50

آمادگی پژوهشگاه نفت برای ارائه خدمات به شرکت‎های E&P داخلی و خارجی 1396 /02/17:: 10: 01

صنعت گاز، زنجیره کامل ارزش از پالایش تا صادرات است 1396 /02/17:: 12: 03

بارتاب سخنان زنگنه در نمایشگاه صنعت نفت در رسانه‎های بین المللی 1396 /02/17:: 11: 05

نمایشگاه نفت، نویدبخش جهش دوم صنعت پتروشیمی ایران است 1396 /02/17:: 11: 40

اجرای برجام قیمت تجهیزات را به یک سوم کاهش داد 1396 /02/17:: 12: 25

با اجرای طرح‎های جدید افزایش ۱۰۷ هزار بشکه‎ای تولید نفت در شرکت فلات قاره محقق می‎شود 1396 /02/17:: 13: 08

افزایش ۲۲۰ هزار بشکه‎ای ظرفیت نمکزدایی مناطق نفتخیز تا پایان مردادماه  1396 /02/17:: 13: 22

افزایش ۳۰ درصدی تولید نفت مناطق مرکزی از میدان‎های مشترک/ طرح جامع تامین خوراک پالایشگاه‎های خشکی عملیاتی می شود 1396 /02/17:: 14: 02

برجام تمایل شرکت‎های خارجی را برای حضور در صنعت نفت ایران افزایش داد 1396 /02/17:: 14: 28

غول نفتی روسیه به حضور در بازار ایران امیدوار است 1396 /02/17:: 13: 35

مراسم رکاب زنی دوچرخه سواران در حمایت از عملکرد شرکت ملی پخش در ایجاد هوای پاک 1396 /02/18:: 09: 17

وزیر نفت با فعالان و سازندگان داخلی دیدار کرد 1396 /02/18:: 10: 26

چشم انداز روابط ایران و اسپانیا در حوزه انرژی مثبت است 1396 /02/18:: 10: 44

میتسوبیشی به دنبال گسترش همکاری‎ها با صنعت پتروشیمی ایران است 1396 /02/18:: 11: 16

مطالعه میدان‎های پازنان و دارخوین به فیلیپین سپرده شد 1396 /02/18:: 13: 02

اطلاعیه شماره 34(عودت مدارک) 1396 /03/06:: 11: 24

گاز هم به زاهدان رسید هم به زاهدانی‌ها 1396 /02/18:: 12: 18

ایرانول و پتروناس در تولید فرآورده‎های نفتی همکاری می‌کنند 1396 /02/18:: 14: 32

استفاده از مدل قراردادی که قابلیت جذب سرمایه و تکنولوژی داشته باشد اجتناب ناپذیر است 1396 /02/18:: 17: 48

اطلاعیه شماره 35(دریافت چک تضمین و فاکتور رسمی ) 1396 /03/16:: 09: 36

اطلاعیه شماره 36(گواهینامه مشارکت) 1396 /03/20:: 15: 11

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز مسکو 1396 /04/07:: 10: 13

کارگاه تخصصی مدیریت روابط عمومی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی 1396 /03/29:: 12: 48

هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز بصره 1396 /06/22:: 10: 26

بیست و پنجمین دوره نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت و گاز قزاقستان 1396 /07/05:: 14: 24

معرفي نمايشگاه صنعت نفت در خوزستان... 1396 /07/06:: 18: 18

سومین کنگره راهبردی نفت و نیرو برگزار می‌شود 1396 /07/12:: 16: 05

اولین  نمایشگاه بین المللی جامع دریایی ایران 1396 /07/18:: 15: 45


تبلیغات و اطلاع رسانی ویژه
 • sponcer

  پترودانیال

 • sponcer

  تامین تجهیزات نیتل پارس

 • sponcer

  توسعه پتروايران

 • sponcer

  جندی شاپور

 • sponcer

  حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس

 • sponcer

  سیالات حفاری پارس

 • sponcer

  صنایع تجهیزات نفت

 • sponcer

  فاتح صنعت کیمیا

 • sponcer

  شرکت تولیدی صنعتی فراسان

 • sponcer

  کرمان تابلو

 • sponcer

  گروه توسعه و نوسازی صنایع گداختار

 • sponcer

  گروه مپنا

 • sponcer

  گسترش انرزی پاسارگاد

 • sponcer

  گلوبال پتروتك كيش

 • sponcer

  لوله سازی اهواز

 • sponcer

  مبین سازه گستر خلیج فارس

 • sponcer

  مهندسي و ساخت تاسيسات دريايي ايران

 • sponcer

  مهندسی و ساختمان صنایع نفت

 • sponcer

  نفت سپاهان

 • sponcer

  آریا ترانسفو

 • sponcer

  پترو گاز نامداران

 • sponcer

  پترو گوهر فراساحل کیش

 • sponcer

  پرگاسیران

 • sponcer

  توربین ماشین خاورمیانه

 • sponcer

  رادوکس RADOX

 • sponcer

  رامپکو

 • sponcer

  فناوری فراساحلی دلتا

 • sponcer

  کیسون

 • sponcer

  ماشین سازی اراک

 • sponcer

  مهندسی و خدماتی چاه پیمای مهران

 • sponcer

  مهندسی و ساخت کسراوند

 • sponcer

  مهندسین مشاور تهران جوان

 • sponcer

  شرکت نفت نیروی پارس

 • sponcer

  پارس کیهان

 • sponcer

  ایران ترانسفو

 • sponcer

  آذر پژوهان اندیش

 • sponcer

  پترو پایدار ایرانیان

 • sponcer

  فلات صنعت ایده

 • sponcer

  حفاری شمال


کتاب نمایشگاه

گواهي ارزش افزوده

تاريخ هاي مهم
شروع پیش ثبت نام
متعاقبا اعلام میگردد

پایان پیش ثبت نام
متعاقبا اعلام میگردد

اعلام جانمایی 
متعاقبا اعلام میگردد

مشاهده بیشتر

 

پيوندهاي مرتبط
 وزارت نفت
 شرکت ملی نفت ایران
 شرکت ملی گاز ایران

 شرکت ملی پالایش و پخش فرآوردهای نفتی ایران


 شرکت ملی صنایع پتروشیمی
 مرکز ثبت نام بازدیدکنندگان نمایشگاه
 مدل جدید قراردادهای نفتی و ظرفیت های سرمایه گذاری شرکت ملی نفت ایران