English
اخبار

تاریخ خبر: 20/02/1394
زمان خبر :09: 33
news iconنوع خبر :خبر


b_Newsخلاصه اهم اخبار روز پایانی بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت


 • خلاصه اهم اخبار روز پایانی بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار تقویت ساخت داخل با اتکا بر اصول اقتصاد مقاومتی به این شرح گزارش می شود.
 • به گزارش شانا، بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش وپتروشیمی (چهارشنبه، ١٦ اردیبهشت ماه) با حضور مقامهای رسمی، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، بیژن زنگنه، وزیر نفت، مدیران شرکتهای تابعه وزارت نفت و فعالان داخلی و خارجی صنعت نفت در محل نمایشگاههای بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.
  تقویت ساخت داخل با اتکا بر اصول اقتصاد مقاومتی، شعار امسال نمایشگاه اعلام شده و بیش از ١٢٠٠ شرکت داخلی و ٦٠٠ شرکت خارجی از ٢٩ کشور در فضایی به وسعت ٥٠ هزار مترمربع در آن حضور داشتند.
  در بیستمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، هیئتهای تجاری و اقتصادی نروژ و لهستان و کشورهایی همچون ایتالیا، چین، آلمان، امارات، هند، ترکیه، روسیه، فرانسه، بلژیک، انگلستان، سنگاپور، موناکو، کره جنوبی، اوکراین، اسپانیا، اتریش، قزاقستان و سوییس به صورت شرکت یا پاویون حاضر شدند.
  خلاصه اهم اخبار روز پایانی، شنبه، ١٩ اردیبهشت ماه به این شرح است:

  افتتاح دفتر نمایندگی شرکت ایتالیایی سکو در آینده نزدیک
  ماسیمو اورینی (Massimo Orini) مدیر فروش و بازاریابی شرکت سکو(Seko) گفت: این شرکت قصد دارد دفتر نمایندگی خود را در آینده نزدیک در ایران افتتاح کند.
  این شرکت به تولید پمپهای گازی با استاندارد API٦٧٤ و API٦٧٥ برای تزریق مواد شیمیایی مورد نیاز در حوزه فرآوری نفت و گاز و محصولات شیمیایی می پردازد.

  ایران با اتکا به قواعد بازار و متخصصان داخلی، سهم خود را از بازار نفت می ستاند
  سید سعید حیدری طیب عضو کمیسیون انرژی، بااشاره به برنامه ساخت ١٠ گروه کالای صنعت نفت در داخل کشور گفت: با نهایی شدن این برنامه، بخشی از سازندگان داخلی تقویت می شوند. با این وجود، سازندگان باید کیفیت و زمان را در تولیدات خود مدنظر قرار دهند.

  رئیس شرکت ایتالیایی: ایران می تواند جایگاه قبلی خود را به دست آورد
  فردیناندو بادا، رئیس شرکت ایتالیایی نفت تک اظهار داشت: انگیزه حضور این شرکت که نخستین بار به بازار ایران آمده است، انتقال تکنولوژی است.

  تحقق بیش از صددرصدی برنامه تولید نفت در مناطق نفتخیز جنوب
  بیژن عالیپور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: تولید نفت خام در این شرکت پارسال به میزان ١٠٠,٤ درصد برنامه مصوب محقق شد.
  وی افزود: نتیجه این دستاورد از این نظر مهم است که میانگین تولید امسال نیز نسبت به سال قبل افزایش یافته و شاهد افزایش توان تولید در پایان اسفندماه ٩٤ خواهیم بود.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت: سازندگان داخلی نقش خود را در بازارهای خارجی پررنگ کنند
  محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، با تاکید بر این که سازندگان داخلی نقش خود را در بازارهای خارجی پررنگ کنند، گفت: کارهای نشده بسیاری توسط سازندگان داخلی وجود دارد.
  وزیر صنعت، معدن و تجارت بر برنامه ریزی سازندگان داخلی برای صادرات محصولات خود به بازارهای هدف نیز تاکید کرد و گفت: کشورهای منطقه، بازارهای هدف خوبی برای صادرات محصولات هستند.
  وی در توضیح گفت: کشور عراق در حال توسعه بوده و بازار هدف خوبی است، ترکمنستان، مالزی، اندونزی و ... دیگر بازارهای هدف، سازندگان داخلی به شمار می آیند.

  اجرای فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی از دید تاسیسات دریایی به پایان رسیده است
  غلامرضا منوچهری، مدیرعامل شرکت تاسیسات دریایی با بیان این که این شرکت به تعهدهای خود در مقابل اجرای فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی عمل کرده است، گفت: اجرای بخش دریایی این فاز از دید شرکت تاسیسات دریایی به پایان رسیده است.

  پیشرفت بخش پالایشگاهی فاز ١٩ از مرز ٨٠ درصد گذشت
  محمدجواد شمس، مدیرعامل شرکت پتروپارس، گفت: با توجه به این که حفاری فاز ١٩ تا پایان خردادماه به پایان رسیده و پیشرفت بخش پالایشگاهی هم از مرز ٨٠ درصد گذشته است؛ امسال دو ردیف شیرین سازی این پالایشگاه وارد مدار تولید می شوند.

  ایران عرصه ای ممتاز برای همکاری
  سلطان اف، نمایندگان شرکت نفت دولتی سوکار آذربایجان که در نمایشگاه بیستم حضور داشت، این رویداد را بسیار مهم ارزیابی کرد.

  توسعه جایگاههای با ابعاد کوچک در کلانشهرها با اولویت تهران
  محمدرضا مظلومی، مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور احداث جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی را با ابعاد کوچک در کلانشهرها، با اولویت کلانشهر تهران دنبال می کند.
  وی افزود : شرکت ملی پخش در نظر دارد با هماهنگی شهرداری و با سرمایه بخش خصوصی یکصد جایگاه با ابعاد کوچک را در تهران احداث کند.

  قرارداد مجتمع گاز پارس جنوبی با ٤ شرکت داخلی امضا شد
  شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی با چهار شرکت داخلی قراردادی به ارزش ٨,٧ میلیارد تومان امضا کرد.

  افزایش ٢,٧ میلیارد مترمکعبی تولید گاز نسبت به برنامه تکلیفی سال ٩٣
  سلبعلی کریمی، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی از تحقق ١٠٣ درصدی تولید تکلیفی این شرکت در سال ٩٣ خبر داد و گفت: تولید گاز این شرکت نسبت به برنامه تکلیفی سال ٩٣، ٢,٧ میلیارد مترمکعب بیشتر بود.
  مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی گفت: استقبال شرکتهای خارجی برای حضور در صنعت نفت حاکی از این است که ایران بازاری نیست که بتوان از آن چشم پوشی کرد.

  دعوت از ٤ پالایشگاه نفت برای تبیین برنامه های نوسازی
  شهاب الدین متاجی، مشاور وزیر نفت و مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از تبیین برنامه برای اصلاح و نوسازی چهار پالایشگاه نفت کشور خبر داد.
  وی افزود: به همین منظور در مرحله نخست با توجه به امکانات موجود و اولویتهای سرمایه گذاری،چهار پالایشگاه تبریز، آبادان، بندرعباس و تهران به منظور تبیین برنامه های اصلاحی در دستور کار و بررسی قرار می گیرند.

  نماینده شرکت آلمانی: باقی ماندن یا لغو تحریمها تاثیری در آغاز فعالیت ما در ایران ندارد
  هوبرتز انگلس نماینده شرکت شافر تکنولوژی آلمان در خصوص فعالیتهای این شرکت گفت: ما یک شرکت تولیدی خصوصی از آلمان هستیم که بیش از ٥٠ سال است که در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی فعالیت داریم و در زمینه فناوری و خرید و فروش ماشین آلات صنعتی و نفتی یک شرکت پیشرو به شمار می آییم.
  وی در پایان اظهارات خود تصریح کرد: چه تحریمها برداشته شود و چه باقی بماند شرکت ما فعالیت خود را در ایران آغاز خواهد کرد و در این کشور فعالیت خواهد داشت.

  شرکتهای معتبر خارجی زیادی منتظر رفع تحریمها هستند
  سعید حافظی مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره گفت: تعداد زیادی از شرکتهای خارجی حتی به عنوان مراجعه کننده به دنبال فضایی برای ارزیابی شرایط هستند تا پس از رفع تحریمها پیشنهادهای خوب خود را اعلام کنند.

  مدیرعامل پایانه های نفتی ایران: سهم ساخت داخل را در همه پروژه ها به ٧٧ درصد رسانده ایم
  سید پیروز موسوی مدیرعامل پایانه های نفتی ایران نمایشگاه را فرصت تعامل شرکتهای داخلی برای دستیابی به دانش و فناوری ارزیابی کرد و گفت: سهم ساخت داخل را در همه پروژه ها به ٧٧ درصد رسانده ایم.

  شرکت ایزوایکو: سه پایه سکوهای فاز ١٤ پارس جنوبی در آستانه نصب
  شرکت ایزوایکو، اعلام کرد: باتوجه به این که هرچهار جکت فاز ١٤ نصب شده، سه پایه سکوهای این فاز نیز بزودی نصب خواهد شد.

  مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت: آزادی خرید نفت ایران جایگزین آزادی فروش شود
  سید محسن قمصری مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران گفت: اصرار ما این است که در مذاکرات هسته ای، آزادی خرید نفت ایران به جای آزادی فروش نفت ایران درج شود.
  مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران درباره مقدار کنونی فروش نفت خام ایران گفت: فروش نفت براساس بودجه و آنچه خریداران نفت که هم اکنون تعداد معدودی از پالایشگران سنتی اجازه خرید نفت ایران را دارند، بیش از یک میلیون بشکه در روز است.
  قمصری با بیان این که بخش خصوصی ما هم اکنون به دنبال این است که نفت را با قیمتی ارزانتر از ما خریداری کند و با ٢ دلار بیشتر بفروشد، تصریح کرد: این موضوع نمی تواند نشانگر توانایی بخش خصوصی در تجارت جهانی انرژی باشد و آنها باید بپذیرند که در بازار ریسک کنند و تنها به دنبال واسطه گری و دلالی نباشند که بدون شک اگر این گونه باشد در بازار انرژی نقشی نخواهند داشت.

  صرفه جوبی بیش از ١٠ میلیون دلاری با ساخت توربین در داخل
  جعفر رحمان نیا مدیرعامل شرکت نصب نیروی ایران گفت: ساخت ٤٢ توربین از سوی یک شرکت ایرانی علاوه بر بومی کردن ساخت آن در کشور سبب صرفه جویی ارزی بیش از ١٠ میلیون دلاری شده است.

  ایران ٥ جایگاه سی ان جی در عراق می سازد
  امیر وکیل زاده مدیر طرح احداث جایگاههای سی ان جی کشورگفت: پنج جایگاه گاز طبیعی فشرده ( سی ان جی ) در کشور عراق با سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته می شود.

  شرکت اوکراینی: تحریم نمی تواند بر روابط ما با ایران تاثیر داشته باشد
  یوجین والگوف مدیر بخش بازاریابی و توسعه شرکت اوکراینی ZORYA-MASHPROEKT گفت : تحریم نمی تواند بر روابط ما با ایران تاثیر داشته باشد.
  شرکت ZORYA-MASHPROEKT یکی از  تولیدکنندگان مشهور توربینهای گازی است و انواع توربینهای گازی تا قدرت ٢٥٠ مگاوت را تولید می کند.

  شرکت اسپانیایی: بازار ایران بزرگترین و جذاب ترین بازار نفت و گاز منطقه است
  خوان لوپز دوریگا، مدیرعامل شرکت اسپانیایی برگه بازار ایران را متفاوت از دیگر کشورهای منطقه دانست و تاکید کرد: حضور در بازار ایران بسیار برای ما جذاب است و همچنین حضور در ایران دسترسی ما را به دیگر بازارها  گسترش می دهد.
  وی همچنین یادآور شد که شرکت برگه ارائه دهنده خدمات لجستیکی و حمل و نقل دریایی است.

  بازاریابی برای صادرات روزانه ١٢٠ میلیون لیتر مازوت مازاد کشور آغاز شد
  عباس کاظمی معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: با اختصاص گاز تولیدی فازهای جدید پارس جنوبی به جای سوخت مایع از مصرف ١٢٠ میلیون لیتر در روز مازوت جلوگیری شده و این مهم فرصت خوبی برای صادرات این محصول فراهم کرده است.
  وی افزود: سرمایه گذاران می توانند برای طرحهایی چون کاهش شدت انرژی، کیفیت محصولات و ... از فرصتهای این قانون استفاده و تا سقف یکصد میلیارد  و ٥٠ هزار میلیارد تومان بهره مند شوند.
  وی به دو کشور برزیل و هند به عنوان درخواست کنندگان همکاری با ایران در زمینه امور  پالایشگاهی اشاره کرد و گفت: به همین منظور در حال مذاکره برای انجام طرحهای بهسازی و توسعه ای در کشورهای مذکور هستیم.

  آمادگی شرکت ملی پخش برای انتقال فناوری کارت هوشمند سوخت به بیرون مرزها
  محسن روحانی مدیر سامانه کارت هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران گفت: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با همکاری بخش خصوصی آماده انتقال تجربیات خود در زمینه ایجاد سامانه کارت هوشمند سوخت در دیگر کشورهاست.

  آخرین جکت فاز ١٤ نصب شد
  مجید شاملو، مدیر پروژه فاز ١٤ در شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی از نصب آخرین جکت فاز ١٤ پارس جنوبی طی چهار روز گذشته خبر داد.

  شرکت ترکیه ای: ایران همواره اولویت شرکت ما برای فعالیت بوده است
  عبدالقدیر توتونچو نماینده شرکت تپه کیمیای ترکیه درباره بازار ایران و نحوه همکاری این شرکت در کشورمان تصریح کرد: ایران برای ما یک بازار فوق العاده است. ما امیدواریم با برداشته شدن تحریمها در بازار ایران حضور یابیم. در این صورت اقتصاد ایران نیز بهبود خواهد یافت و در عین حال همکاری شرکت ما نیز با ایران گسترش خواهد یافت.

  شرکت آلمانی هارتمن: لغو تحریمها باعث آسانتر شدن فعالیت ما در ایران خواهد شد
  عباس طالقانی مسئول شرکت سیماقند که نماینده شرکت هارتمن آلمان در ایران است گفت: این شرکت ٣٥ سال است که در زمینه تولید این محصولات فعالیت دارد و در ایران نیز بین ١٠ تا ١٥ سال است که در پالایشگاههای تهران و تبریز و پتروشیمی بندر امام فعالیت می کند.

  مدیرعامل مجتمع پارس جنوبی: بهره برداری از ٣ پالایشگاه تا پایان امسال
  مسعود حسنی مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی، گفت: هم اکنون پنج پالایشگاه در این مجتمع در حال فعالیت هستند که تا پایان امسال سه پالایشگاه دیگر نیز وارد مدار خواهد شد و قرار است این تعداد به ١٤ پالایشگاه افزایش یابد.
  در نمایشگاه بیستم، مجتمع گاز پارس جنوبی قرارداد تامین الکترو موتور ضد انفجار ١٢٠٠ کیلووات با شرکت چمکو ، قرارداد تامین قطعات یدکی پمپهای گریز از مرکز با شرکت ویرا، قرارداد خرید مولکولارسیو با شرکت گهر سرام و همچنین قرارداد خرید مولکولارسیو را با شرکت نیتل پارس امضا کرد.

  مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران: بانک مرکزی مشکلات بانکی فروش نفت را حل کند
  سید محسن قمصری مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران گفت: ما هم اکنون مشکلات فروش نفت اعم از بیمه و کشتیرانی را حل کرده ایم و امیدواریم بانک مرکزی نیز مشکلات بانکی را حل کند.

  کاهش ٣٠ درصدی هزینه های خوردگی
  سند مدیریت خوردگی از سوی پژوهشگاه صنعت نفت در حاشیه روز پایانی بیستمین نمایشگاه نفت بومی و رونمایی شد.

  ابطال نزدیک به ٦ میلیون قطعه کارت سوخت در سامانه هوشمند
  به گفته محسن روحانی مدیر سامانه هوشمند کارت سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، از شروع طرح ابطال کارتهای غیر فعال که شمار کارتهای آن به رقم ٢٤,٥ میلیون قطعه می رسید، نزدیک به ٦ میلیون قطعه کارت سوخت از مدار استفاده خارج شده و هم اکنون شمار کارتهای سوخت فعال کشور به ١٨.٥ میلیون قطعه رسیده است.

  افزایش حمایت از سازندگان داخلی فازهای پارس جنوبی
  محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت از سازندگان ایرانی و تامین کنندگان تجهیزات و کالاهای مورد نیاز در پارس جنوبی حمایت می کند.بر جسب خبر : -

اخبار مر تبط :

برگزاری جلسه هماهنگی افتتاحیه بیستمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1394 /02/15:: 16: 36

هفتمین همایش و نمایشگاه قیر و آسفالت 1394 /06/21:: 10: 06

اولین کنفرانس صنعت بانکرینگ کشور 1394 /06/21:: 10: 48

کنفرانس و نمایشگاه بین المللی نفت و گاز کویت 1394 /07/05:: 14: 28

چشم جهان به ایران 1394 /02/20:: 09: 11

استقبال گسترده از شرکتهای داخلی در نمایشگاه بیستم صنعت نفت 1394 /02/19:: 09: 15

نمایشگاه بیستم به شایستگی برگزار شد 1394 /02/19:: 09: 26

سازندگان و شرکتهای اجرایی معتبری در نمایشگاه نفت بیستم شرکت کردند 1394 /02/19:: 08: 28

خلاصه اهم اخبار روز سوم بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1394 /02/19:: 09: 35

خلاصه اهم اخبار روز دوم بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1394 /02/18:: 09: 36

خلاصه اهم اخبار روز نخست بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1394 /02/17:: 09: 37

شانا به روایت تصویر در بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ایران 1394 /02/19:: 09: 48

گام های پرشتاب اقتصادی با رونمایی از قراردادهای جدید نفتی 1394 /07/27:: 10: 25

سومین اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز 1394 /08/30:: 13: 42

پیش ثبت نام بزرگترین نمایشگاه نفت خاورمیانه آغاز شد 1394 /10/20:: 13: 57

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش فردا آغاز به کار می کند 1394 /10/20:: 13: 27

همایش مسئولیت اجتماعی شرکت - مسئولیت اجتماعی صنعت نفت 1394 /11/19:: 09: 23

افزایش تعداد مشارکت کنندگان در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت 1395 /01/25:: 09: 18

استقبال بی نظیر شرکت‌های داخلی و خارجی از نمایشگاه بین‌المللی نفت تهران 1394 /12/22:: 11: 48

جزییاتی از افزایش ۳۱ درصدی حضور خارجی‎ها در نمایشگاه بیست و یکم صنعت نف 1395 /02/11:: 11: 46

دومین جلسه هماهنگی بیست و یکمین نمایشگاه صنعت نفت برگزار شد 1395 /02/11:: 18: 39

علاقمندی جهانیان به سرمایه گذاری در صنعت نفت ایران 1395 /02/11:: 13: 26

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران آغاز به کار می کند 1395 /02/15:: 17: 38

بیست و یکمین نمایشگاه بین‎المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آغاز به‎کار کرد 1395 /02/17:: 10: 24

نمایشگاه صنعت نفت فرصت مناسبی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است 1395 /02/16:: 10: 31

توسعه شتابان خودکفایی در صنعت نفت، پیام نمایشگاه بیست و یکم 1395 /02/18:: 16: 15

تحقق برجام بهترین زمینه‎ساز توسعه صنعتی ایران است/ تلاش وزارت نفت برای بازپس گیری سهم بازار نفت 1395 /02/18:: 16: 03

اصول اقتصاد مقاومتی در قراردادهای جدید نفتی رعایت شده است 1395 /02/18:: 16: 13

تولیدکنندگان داخلی در اولویت نمایشگاه امسال قرار دارند 1395 /02/15:: 11: 22

پژوهشگاه نفت ١٧ سند همکاری با طرفهای داخلی و خارجی امضا می‌کند 1395 /02/15:: 18: 35

پیشرفت نمایشگاه نفت حیرت انگیز است 1395 /02/16:: 12: 23

احتمال همکاری با توتال در پروژه ایران ال ان جی 1395 /02/16:: 14: 19

امیدواری شرکت انگلیسی به توسعه فعالیت در ایران پس از لغو تحریمها 1395 /02/16:: 13: 19

بازار کنونی ایران جذاب تر از گذشته است 1395 /02/16:: 14: 17

شرکت هلندی: ایران مهمترین بازار ماست 1395 /02/16:: 14: 21

نمایشگاه صنعت نفت فرصت خوبی برای ارتباط با مشتریان است 1395 /02/17:: 15: 16

مهمترین رویدادهای دومین روز نمایشگاه بین المللی نفت تهران 1395 /02/18:: 15: 31

نمایشگاه نفت سال به سال پیشرفت می کند 1395 /02/18:: 15: 44

نشست سازندگان تجهیزات راهبردی نفت با حضور جهانگیری برگزار شد 1395 /02/18:: 15: 53

ساخت ١٠ قلم گروه کالایی، زمینه ساز ورود به بازار منطقه 1395 /02/18:: 16: 06

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از نمایشگاه بین المللی نفت 1395 /02/18:: 16: 09

وزیر اقتصاد هلند فردا از نمایشگاه نفت بازدید می‎کند 1395 /02/18:: 16: 21

استصنا و گروه صنایع انرژی هلند تفاهم‎نامه همکاری چندجانبه امضا کردند 1395 /02/19:: 16: 25

بازدید معاون حقوقی رئیس جمهور از نمایشگاه بیست و یکم صنعت نفت 1395 /02/19:: 16: 31

اعضای کمیسیون انرژی مجلس از غرفه شرکت ملی نفت ایران بازدید کردند 1395 /02/19:: 16: 34

مهمترین رویدادهای چهارمین روز نمایشگاه بین المللی نفت تهران 1395 /02/19:: 20: 38

نمایش تواناییهای صنعت نفت در نمایشگاه بیست و یکم 1395 /02/21:: 12: 04

مهمترین رویدادهای سومین روز نمایشگاه بین المللی نفت تهران 1395 /02/18:: 14: 07

مهمترین رویدادهای نخستین روز نمایشگاه نفت تهران 1395 /02/16:: 14: 13

سرمایه گذاری خارجی نیازمند تضمین و حمایت است 1395 /02/19:: 14: 28

آینده بازار انرژی متعلق به ایران است 1395 /02/25:: 15: 05

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، زمینه ساز حفظ مراودات اقتصادی 1395 /03/01:: 15: 16

استقبال خارجیها برای حضور در بازار نفت ایران جدی است 1395 /02/20:: 16: 09

نمایشگاه بیست و یکم صنعت نفت در پسابرجام جذاب‌تر شد 1395 /02/14:: 11: 59

معرفی ۱۱ فرصت سرمایه‎گذاری پژوهشگاه صنعت نفت در نمایشگاه بیست و یکم 1395 /02/14:: 12: 03

دیدار مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با فعالان بخش خصوصی و دولتی 1395 /02/16:: 11: 13

نشست خبری مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران 1395 /02/16:: 12: 50

امضای تفاهم‎نامه‎ میان دو انجمن صنعتی ایران و ایتالیا 1395 /02/17:: 12: 26

امضای تفاهم‎نامه مطالعاتی میان پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه فردوسی مشهد 1395 /02/16:: 15: 57

تفاهم‎نامه پژوهشگاه نفت و Kigam کره‎جنوبی به امضا رسید 1395 /02/16:: 15: 59

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت مناطق مرکزی در ۶ زمینه تفاهم‎نامه امضا کردند 1395 /02/16:: 16: 04

آغاز به‎کار دفتر نمایندگی بی پی در ایران 1395 /02/16:: 17: 21

نشست خبری مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس 1395 /02/17:: 12: 34

شگفتی معاون وزیر انرژی لهستان از حضور گسترده شرکت‎های خارجی در نمایشگاه نفت 1395 /02/17:: 13: 36

ارزیابی مثبت وزیر نفت عمان از توانمندی بالای شرکت‎های ایرانی 1395 /02/17:: 15: 09

تفاهم‎نامه پژوهشگاه صنعت نفت و بخش خصوصی به‎منظور اجرای پروژه‎های ازدیاد برداشت منعقد شد 1395 /02/17:: 17: 01

بازار ایران از ظرفیت قابل توجهی برخوردار است/ نمایشگاه بیست‎و‎یکم دستاوردی بزرگ برای صنعت نفت ایران 1395 /02/17:: 19: 48

معاون اول رئیس جمهور فردا از نمایشگاه صنعت نفت بازدید می‎کند 1395 /02/17:: 17: 01

معاون اول رئیس‎جمهور و وزیر نفت به نشست کارآفرینان صنعت نفت می‎روند 1395 /02/17:: 14: 55

با میزبانی وزیر نفت معاون اول رئیس‎جمهور از بیست و یکمین نمایشگاه صنعت نفت بازدید کرد 1395 /02/18:: 09: 48

استاد دانشگاه دلفت هلند: فناوری‎های ازدیاد برداشت را با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت گسترش می‎دهیم 1395 /02/18:: 15: 15

سفیر ترکیه: ضرورت همکاری سازنده ترکیه با ایران در حوزه انرژی 1395 /02/18:: 15: 14

نماینده شرکت ایتالیایی در حاشیه نمایشگاه صنعت نفت: بازگشت ایران در پسابرجام معادلات بازار انرژی را تغییر می‎دهد 1395 /02/18:: 10: 50

بازتاب نمایشگاه بین‎المللی نفت ایران در تلویزیون دولتی ژاپن 1395 /02/18:: 17: 08

نشست تخصصی استانداردهای صنعت نفت ایران برگزار شد 1395 /02/19:: 10: 17

نماینده شرکت ریکرمن آلمان: گذر زمان بازگشت همه جانبه ایران را به‎ بازارهای جهانی به‎دنبال دارد 1395 /02/19:: 10: 47

بیست ‎و‎ یکمین نمایشگاه بین‎المللی صنعت نفت به کار خود پایان داد 1395 /02/19:: 21: 13

نمایشگاه نفت آیینه موفقیت سیاست‎های ایران در عرصه بین الملل 1395 /02/19:: 12: 01

مذاکرات شرکت‎های ایرانی و خارجی در نمایشگاه بیست ویکم درجریان است 1395 /02/19:: 12: 11

میان پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان ایمیدرو قرارداد فازهای جدید صنعتی شدن کک نفتی امضا شد 1395 /02/18:: 15: 57

با حضور مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس مراسم رونمایی از پمپ های کرایوژنیک ساخت داخل برگزار شد 1395 /02/18:: 17: 12

تفاهم‎نامه همکاری میان مدیریت اکتشاف و نفت مناطق مرکزی امضا شد 1395 /02/18:: 16: 30

سازندگان داخلی برای اجرای قراردادهای جدید نفتی آماده می‎شوند 1395 /02/19:: 15: 17

در حاشیه آخرین روز نمایشگاه صنعت نفت دانشگاه صنعت نفت و اویکو تفاهم‎نامه آموزشی-پژوهشی امضا کردند 1395 /02/19:: 14: 44

در حاشیه نمایشگاه صنعت نفت تفاهم‎نامه همکاری میان پژوهشگاه صنعت نفت و آکر نروژ به امضا رسید 1395 /02/19:: 13: 40

امضای تفاهم‎نامه پژوهشگاه نفت و بخش خصوصی با هدف حمایت فنی از نیروگاه‎های اتمی 1395 /02/19:: 13: 34

اطلاعیه شماره 1 (آغاز پیش ثبت نام ارزی) 1395 /03/12:: 10: 19

اطلاعیه شماره 2 (فراخوان شناسايي نمايندگان فروش فضاي غرفه هاي بخش خارجي ) 1395 /05/20:: 21: 27

اطلاعيه تكميل فرم خوداظهاري شركت هاي اكتشاف و توليد نفت و گاز(E&P) جهت جضور در مناقصات قراردادهاي جديد نفتي 1395 /07/24:: 15: 00

اطلاعیه شماره 3 (قابل توجه متقاضیان محترم جهت حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی) 1395 /09/09:: 10: 56

اطلاعیه شماره 4 (فراخوان طراحي تنديس و پوستر اطلاع رساني) 1395 /09/09:: 11: 10

اطلاعیه شماره 5 (سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و انرژی کیش برگزار می شود.) 1395 /09/22:: 08: 01

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و انرژی کیش برگزار می شود 1395 /09/22:: 08: 20

اطلاعیه شماره 6 (جانمایی غرفه های ارزی ) 1395 /09/30:: 18: 11

اطلاعیه شماره 7 (فراخوان شناسايي و ارزيابي پيمانكار( يك مرحله اي)) 1395 /10/04:: 11: 23

امضای ٢٤ تفاهم‎نامه با غول‌های نفتی جهان 1395 /10/07:: 10: 31

اطلاعیه شماره 8 (پیش ثبت نام غرفه های ریالی) 1395 /10/29:: 09: 18

پیش ثبت نام غرفه های ریالی نمایشگاه بین المللی صنعت نفت آغاز می شود 1395 /11/04:: 15: 32

اطلاعیه شماره 9 (راهنمای ثبت نام اولیه بخش ریالی) 1395 /11/05:: 10: 53

اطلاعیه شماره 10(اطلاعیه مهم پیش ثبت نام) 1395 /11/10:: 15: 37

اطلاعیه شماره 11(اطلاعیه پیشگیری از سوءاستفاده سودجویان) 1395 /11/20:: 19: 18

اطلاعیه شماره 12(اطلاعیه ویرایش و تایید اطلاعات ثبت نام اولیه) 1395 /11/24:: 13: 46

اطلاعیه شماره 13 (اعلام ثبت نام قطعی مشارکت کنندگان) 1395 /12/18:: 21: 37

اطلاعیه شماره 14 (دریافت پیشنهادات، انتقادات و شکایات) 1395 /12/18:: 21: 39

اطلاعیه شماره 15 (ارسال مدارک) 1395 /12/20:: 00: 35

اطلاعیه شماره 16 (تاریخ های مهم) 1395 /12/20:: 00: 44

اطلاعیه شماره 17(شروع به کار ستاد اجرایی در سال96) 1395 /12/28:: 12: 34

اطلاعیه شماره 18(مدارک تکمیلی ثبت نام) 1396 /01/07:: 22: 35

اطلاعیه شماره 19(سامانه جدید کاربری) 1396 /01/17:: 21: 15

اطلاعیه شماره 20 (تسویه مالی) 1396 /01/21:: 20: 16

اطلاعیه شماره 21 (اطلاعات دایرکتوری) 1396 /01/21:: 20: 18

اطلاعیه شماره 22 (ناظر شرکت سهامی) 1396 /01/27:: 19: 17

اطلاعیه شماره 23 (آخرین مهلت درج اطلاعات در کتاب) 1396 /01/31:: 14: 03

اطلاعیه شماره 24(کارت دعوت) 1396 /02/05:: 20: 51

اطلاعیه شماره 25 (جرثقیل و لیفتراک) 1396 /02/06:: 18: 26

اطلاعیه شماره 26 (آخرین مهلت دریافت مجوز غرفه سازی) 1396 /02/06:: 18: 34

اطلاعیه شماره 27 (تحویل سالن) 1396 /02/10:: 18: 58

اطلاعیه شماره 28(مدیران سالنها) 1396 /02/11:: 11: 38

نمایشگاه صنعت نفت بسترساز ارتباطات گسترده داخلی و خارجی است/ حضور چهار هزار شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بیست و دوم 1396 /02/11:: 13: 46

اطلاعیه شماره 29(کارت شناسایی و پارکینگ) 1396 /02/12:: 11: 30

اطلاعیه شماره 30(کارت شناسایی و پارکینگ فضای باز) 1396 /02/12:: 12: 40

اطلاعیه شماره 31(کارت شناسایی و پارکینگ شرکت های خارجی) 1396 /02/12:: 13: 55

اطلاعیه شماره 32(اتمام غرفه سازی) 1396 /02/13:: 20: 31

اطلاعیه شماره 33(نمایشگاه OEEC ) 1396 /02/18:: 10: 49

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران آغاز به‎کار می‎کند 1396 /02/14:: 16: 50

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران آغاز به‎کار کرد 1396 /02/16:: 10: 30

رقابت برترین‎های صنعت نفت جهان در بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه 1396 /02/16:: 11: 30

سیاست و راهبرد آینده ایران در گرو تصمیم مردم است 1396 /02/16:: 11: 45

اراده جمعی بر حمایت از تولیدکنندگان و سازندگان صنعت نفت است/ امنیت پایدار، حمایت دولت و سیاست های کلی انرژِی،ضامن سرمایه گذاری خارجی در نفت و گاز ایران  1396 /02/16:: 12: 15

ضرورت سرمایه‎گذاری ۳۰ میلیارد دلاری برای جلوگیری از افت تولید در پارس جنوبی/ تحریم هزینه پروژه‎ها رو ۲.۵ برابر کرد 1396 /02/16:: 13: 42

ایران و هلند می توانند شریکان خوبی در صنعت گاز باشند 1396 /02/16:: 14: 20

تلاش برای ایجاد ساختار صدور گواهی کیفیت سازندگان داخلی ادامه دارد 1396 /02/16:: 15: 32

قرارداد فروش پلی اتیلن با شرکت ژاپنی امضا شد 1396 /02/16:: 16: 05

انستیتو متانول دانشگاه شیراز راه‎اندازی شد 1396 /02/16:: 17: 00

حفاری، تکمیل و تعمیر ۷۲۵ حلقه چاه نفت و گاز در دولت یازدهم 1396 /02/17:: 08: 02

ایران پس از برجام سرزمین فرصت‎هاست  1396 /02/17:: 08: 07

مشکین فام: به‌صورت فنی ثابت می کنم، کلاف سردرگم تحویل دادید 1396 /02/17:: 09: 29

نمایشگاه نفت ایران ویترین موفقیت‌های بزرگ صنعت نفت است 1396 /02/17:: 09: 50

آمادگی پژوهشگاه نفت برای ارائه خدمات به شرکت‎های E&P داخلی و خارجی 1396 /02/17:: 10: 01

صنعت گاز، زنجیره کامل ارزش از پالایش تا صادرات است 1396 /02/17:: 12: 03

بارتاب سخنان زنگنه در نمایشگاه صنعت نفت در رسانه‎های بین المللی 1396 /02/17:: 11: 05

نمایشگاه نفت، نویدبخش جهش دوم صنعت پتروشیمی ایران است 1396 /02/17:: 11: 40

اجرای برجام قیمت تجهیزات را به یک سوم کاهش داد 1396 /02/17:: 12: 25

با اجرای طرح‎های جدید افزایش ۱۰۷ هزار بشکه‎ای تولید نفت در شرکت فلات قاره محقق می‎شود 1396 /02/17:: 13: 08

افزایش ۲۲۰ هزار بشکه‎ای ظرفیت نمکزدایی مناطق نفتخیز تا پایان مردادماه  1396 /02/17:: 13: 22

افزایش ۳۰ درصدی تولید نفت مناطق مرکزی از میدان‎های مشترک/ طرح جامع تامین خوراک پالایشگاه‎های خشکی عملیاتی می شود 1396 /02/17:: 14: 02

برجام تمایل شرکت‎های خارجی را برای حضور در صنعت نفت ایران افزایش داد 1396 /02/17:: 14: 28

غول نفتی روسیه به حضور در بازار ایران امیدوار است 1396 /02/17:: 13: 35

مراسم رکاب زنی دوچرخه سواران در حمایت از عملکرد شرکت ملی پخش در ایجاد هوای پاک 1396 /02/18:: 09: 17

وزیر نفت با فعالان و سازندگان داخلی دیدار کرد 1396 /02/18:: 10: 26

چشم انداز روابط ایران و اسپانیا در حوزه انرژی مثبت است 1396 /02/18:: 10: 44

میتسوبیشی به دنبال گسترش همکاری‎ها با صنعت پتروشیمی ایران است 1396 /02/18:: 11: 16

مطالعه میدان‎های پازنان و دارخوین به فیلیپین سپرده شد 1396 /02/18:: 13: 02

اطلاعیه شماره 34(عودت مدارک) 1396 /03/06:: 11: 24

گاز هم به زاهدان رسید هم به زاهدانی‌ها 1396 /02/18:: 12: 18

ایرانول و پتروناس در تولید فرآورده‎های نفتی همکاری می‌کنند 1396 /02/18:: 14: 32

استفاده از مدل قراردادی که قابلیت جذب سرمایه و تکنولوژی داشته باشد اجتناب ناپذیر است 1396 /02/18:: 17: 48

اطلاعیه شماره 35(دریافت چک تضمین و فاکتور رسمی ) 1396 /03/16:: 09: 36

اطلاعیه شماره 36(گواهینامه مشارکت) 1396 /03/20:: 15: 11

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز مسکو 1396 /04/07:: 10: 13

کارگاه تخصصی مدیریت روابط عمومی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی 1396 /03/29:: 12: 48

هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز بصره 1396 /06/22:: 10: 26

بیست و پنجمین دوره نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت و گاز قزاقستان 1396 /07/05:: 14: 24

معرفي نمايشگاه صنعت نفت در خوزستان... 1396 /07/06:: 18: 18

سومین کنگره راهبردی نفت و نیرو برگزار می‌شود 1396 /07/12:: 16: 05

اولین  نمایشگاه بین المللی جامع دریایی ایران 1396 /07/18:: 15: 45

پیش ثبت نام شرکت های ایرانی نماینده شرکت های خارجی 1396 /08/06:: 18: 24

برگزاری نخستین دوره‌ مسابقات دانشجویی مهندسی نفت IranPetroMatch با حضور16 تیم منتخب در دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1396 /09/16:: 09: 42

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری 1396 /09/20:: 15: 02


تبلیغات و اطلاع رسانی ویژه
 • sponcer

  پترودانیال

 • sponcer

  تامین تجهیزات نیتل پارس

 • sponcer

  توسعه پتروايران

 • sponcer

  جندی شاپور

 • sponcer

  حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس

 • sponcer

  سیالات حفاری پارس

 • sponcer

  صنایع تجهیزات نفت

 • sponcer

  فاتح صنعت کیمیا

 • sponcer

  شرکت تولیدی صنعتی فراسان

 • sponcer

  کرمان تابلو

 • sponcer

  گروه توسعه و نوسازی صنایع گداختار

 • sponcer

  گروه مپنا

 • sponcer

  گسترش انرزی پاسارگاد

 • sponcer

  گلوبال پتروتك كيش

 • sponcer

  لوله سازی اهواز

 • sponcer

  مبین سازه گستر خلیج فارس

 • sponcer

  مهندسي و ساخت تاسيسات دريايي ايران

 • sponcer

  مهندسی و ساختمان صنایع نفت

 • sponcer

  نفت سپاهان

 • sponcer

  آریا ترانسفو

 • sponcer

  پترو گاز نامداران

 • sponcer

  پترو گوهر فراساحل کیش

 • sponcer

  پرگاسیران

 • sponcer

  توربین ماشین خاورمیانه

 • sponcer

  رادوکس RADOX

 • sponcer

  رامپکو

 • sponcer

  فناوری فراساحلی دلتا

 • sponcer

  کیسون

 • sponcer

  ماشین سازی اراک

 • sponcer

  مهندسی و خدماتی چاه پیمای مهران

 • sponcer

  مهندسی و ساخت کسراوند

 • sponcer

  مهندسین مشاور تهران جوان

 • sponcer

  شرکت نفت نیروی پارس

 • sponcer

  پارس کیهان

 • sponcer

  ایران ترانسفو

 • sponcer

  آذر پژوهان اندیش

 • sponcer

  پترو پایدار ایرانیان

 • sponcer

  فلات صنعت ایده

 • sponcer

  حفاری شمال


کتاب نمایشگاه

گواهي ارزش افزوده

تاريخ هاي مهم
شروع پیش ثبت نام
متعاقبا اعلام میگردد

پایان پیش ثبت نام
متعاقبا اعلام میگردد

اعلام جانمایی 
متعاقبا اعلام میگردد

مشاهده بیشتر

 

پيوندهاي مرتبط
 وزارت نفت
 شرکت ملی نفت ایران
 شرکت ملی گاز ایران

 شرکت ملی پالایش و پخش فرآوردهای نفتی ایران


 شرکت ملی صنایع پتروشیمی
 مرکز ثبت نام بازدیدکنندگان نمایشگاه
 مدل جدید قراردادهای نفتی و ظرفیت های سرمایه گذاری شرکت ملی نفت ایران