English
اخبار

تاریخ خبر: 16/02/1395
زمان خبر :14: 13
news iconنوع خبر :خبر


b_Newsمهمترین رویدادهای نخستین روز نمایشگاه نفت تهران


  • امروز پنجشنبه شانزدهم اردیبهشت ماه ١٣٩٥ بیست ویکمین نمایشکاه بین المللی نفت تهران با افزایش ٣٠ درصدی کشورهای شرکت کننده در این رویداد مهم آغاز به کار کرد.
  • به گزارش شانا، نمایشگاه بیست ویکم نخستین نمایشگاه صنعت نفت ایران است که بعد از برچیده شدن تحریمها علیه ایران و آغاز احرای برجام برگزار می شود. فضای امیدوار کننده آینده منحر به افزایش ٦٤ درصدی حضور شرکتهای بین الملی نفت نیز شده است. 

 • به گفته رکن الدین جوادی، مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران و معاون وزیر نفت، نمایشگاه بین المللی نفت تهران  فرصت مناسبی برای آشنایی شرکتهای داخلی و خارجی با یکدیگر است که زمینه را برای خودکفایی بیشتر در صنعت نفت و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی فراهم می کند. 

  معاون وزیر نفت با بیان این که در این دوره از نمایشگاه، نخستین بار شرکتهایی از کانادا و استرالیا حضور دارند، تعداد کشورهای حاضر در این دوره از نمایشگاه را ٤٠ کشور عنوان کرد.

  این گزارش، در برگیرنده خلاصه مهمترین اخبار منتشره در روز نخست بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش وپتروشیمی تهران است:

  صادرات نفت خام ایران از مرز ٢ میلیون بشکه در روز گذشت
  رکن الدین جوادی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان این که تولید نفت خام ایران به روزانه سه میلیون و ٧٠٠ هزار بشکه رسیده است و بزودی این رقم به سه میلیون و ٨٠٠ هزار بشکه در روز می رسد، افزود: میانگین صادرات نفت خام ایران به روزانه دو میلیون و ١٠٠ هزار بشکه در روز رسیده است.

  وی افزود: صادرات نفت خام ایران تا پایان امسال به ٢,٢ میلیون بشکه در روز خواهد رسید و همراهی ایران با طرح فریز نفتی بستگی به سیاستهای وزارت نفت دارد.

  چوادی از ملاقات احتمالی با شرکت شل هم خبر داد.

  تولید میعانات گازی از مرز ٥٠٠ هزار بشکه در روز گذشت
  علی اکبر شعبانپور مدیرعامل شرکت نفت وگاز پارس گفت: هم اکنون تولید میعانات گازی درمیدان گازی پارس جنوبی از مرز ٥٠٠ هزار بشکه در روز گذشته و بیش از ٥٠ درصد گاز تولیدی کشور از پارس جنوبی تامین می شود.

  قاچاق گازوییل را در مرزها به صفر می‌رسانیم

  سید ناصر سجادی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: قاچاق سوخت از نظر حجمی در سال ٩٤ نسبت به سال ٩٢ حدود ٦٠ درصد کاهش یافته و از نظر ارزشی نیز با کاهش ٨٥ درصدی مواجه بوده است.

  روستاهای دارای گاز استان چهارمحال و بختیاری افزایش یافت
  سیامک حیدری، مدیرعامل شرکت گاز استان چهارمحال و بختیاری از برخورداری ٨٧ درصدی جمعیت شهری و روستایی شهرستان لردگان از مزایای گاز طبیعی خبرداد و گفت: تاکنون در مجموع بیش از یکهزار کیلومتر شبگه گاز در سطح این شهرستان اجرا شده که حدود ٧٧ کیلومتر آن مربوط به سال ٩٤ است.

  ٧٦ درصد واحدهای صنعتی استان گلستان به شبکه سراسری گاز پیوسته اند
  صفرعلی جمال لیوانی، مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان با بیان این که تاکنون ٧٦ درصد واحدهای صنعتی استان گلستان با هدف جایگزینی گاز با سوختهای مایع به شبکه سراسری گاز پیوسته اند افزود: با تلاش کارکنان این شرکت تاکنون یکهزار و ٥٤٢ واحد صنعتی و ٦٤ جایگاه سی ان جی به شبکه سراسری گاز پیوسته اند.

  مصرف ٤ میلیارد مترمکعب گاز در استان قزوین
  اسماعیل مفرد بوشهری، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از مصرف چهار میلیارد و ٢٩٢ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در سطح استان طی سال ٩٤ خبرداد.  

  به گفته وی مصرف گاز استان قزوین پارسال نسبت به مدت مشابه سال پیش از آن حدود ١٩ درصد افزایش یافت.

  نشست نقش مطالعات و مهندسی ارزش و جایزه ملی کیفیت صنعت نفت
  نشست تخصصی نقش مطالعات ارزش و جایزه ملی کیفیت بخش صنعت نفت با رویکرد بهبود و ارتقای رویکردهای سازمانی و روشهای اجرایی طرحها و پروژه های صنعت نفت برگزار شد.

  پیشرفت نمایشگاه نفت حیرت انگیز است
  مدیر فروش شرکت انگلیسی بروکسبنک اعلام کرد پیشرفت نمایشگاه نفت و حضور شرکتهای بین المللی در این نمایشگاه نسبت به سالهای گذشته چشم افسا بوده است.

  مصرف گاز استان خراسان رضوی ٦ درصد افزایش یافت
  حبیب الله صادقی، مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان رضوی با اشاره به سهم ٣٤ درصدی گاز تحویلی به نیروگاههای استان خراسان رضوی در سال گذشته گفت: سال ٩٣، سه میلیارد و ٣٠٠ میلیون مترمکعب گاز به نیروگاههای خراسان رضوی ارسال شد و این مقدار پارسال به سه میلیارد و ٧٠٠ میلیون مترمکعب رسیده است.

  در مذاکرات با شرکتهای خارجی اولویت نخست در ساخت طرحهای جدید پتروشیمی است
  عادل نژادسلیم، مدیرعامل شرکت هلدینگ خلیج فارس با تاکید بر این که در مذاکرات با نمایندگان شرکتهای خارجی اولویت نخست ما مشارکت در ساخت طرحهای جدید پتروشیمی است، گفت: تامین منابع مالی و انتقال فناوری از دیگر اولویتهای ما در مذاکرات با شرکتهای خارجی است.

  وی افزود: در آینده بسیار نزدیک برخی تفاهمنامه های مربوط به حوزه فاینانس منجر به عقد قرار داد و تزریق منابع ارزی خواهد شد، اما به دلیل تعهدات داده شده به طرفهای خارجی مبنی بر افشانکردن اطلاعات از بازگو کردن اطلاعات بیشتر معذورم.

  امیدواری شرکت انگلیسی به توسعه فعالیت در ایران پس از لغو تحریمها
  مدیر فروش شرکت انگلیسی انگوس فایر که شرکت وی نخستین بار در نمایشگاه بین المللی نفت ایران شرکت کرده، با ابراز رضایت از نحوه سازماندهی این نمایشگاه، گفت: مشارکت در این نمایشگاه از نظر شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان زیاد است.

  هفت گام اساسی در ارتقای مهندسی ارزش

  پرویز نوری مدیر کل ارزشیابی، نظارت و استانداردهای مهندسی معاونت امور مهندسی وزارت نفت در پانل نقش مطالعات ارزش و جایزه ملی کیفیت در صنعت نفت، برارتقای مهندسی ارزش در صنعت نفت براساس هفت گام اساسی تاکید کرد. 

  چراغ سبز بانکهای اروپایی برای سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران

  حسین علیمراد سرپرست مدیریت سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی با بیان این که طی ماههای گذشته بسیاری از بانکهای معروف اروپایی تمایل خود را برای سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران مطابق شرایط این شرکت با ارسال نامه هایی اعلام کرده اند، گفت: در این میان شرکتهای آلمانی و کره ای جدیت بیشتری دارند.

  شرکت آلمانی آر اچ آی: اروپاییها برای ورود به بازار ایران لحظه شماری می کنند
  مدیر بازاریابی شرکت آلمانی آر اچ آی، گفت که بیش از ٣٠ سال است با ایران همکاری تجاری داریم و اکنون همه کشورها مایل به همکاری با ایران هستند؛  تصور نمی کردم تعداد حضور یافتگان بین المللی در نمایشگاه نفت ایران در این وسعت باشد.

  کوموتو کره: نمایشگاه نفت هر بار بهتر از گذشته شده است
  مدیرعامل شرکت کوموتو گفت که این شرکت کره جنوبی تاکنون ٦ بار در نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران حضور یافته که هر بار بویژه این بار که تحریمها لغو شده، بهتر از دوره گذشته شده است. 

  وی افزود: این شرکت در بهره برداری از فازهای ١٢، ٢١ و ٢٢ پارس جنوبی و با شرکت ملی نفت و شرکت ملی گاز ایران، همکاری دارد.

  مدیرعامل کوموتو تصریح کرد: کوموتو از تولید محصولات این شرکت در ایران توسط شرکت رادمن و انتقال تجربیاتش به ایران برای پیشرفت بیشتر در آینده، حمایت فنی می کند.

  فرآورش گاز کشور پارسال به مرز ١٨٠ میلیارد مترمکعب رسید
  پالایشگاههای گازی کشور، پارسال ١٧٨,١ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی فرآورش کردند که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال ٩٣ بیش از ٦ درصد رشد داشته است. 

  عبدالحسین ثمری معاون عملیات شرکت ملی گاز ایران گفت: پارسال، پنج میلیارد و ٥٣٠ میلیون مترمکعب گاز از فاز ١٢ پارس جنوبی و نزدیک به چهار میلیارد مترمکعب گاز نیز از فازهای ١٧ و ١٨ پارس جنوبی دریافت شده است.

  امیدواری سوکار به گسترش روابط با ایران در پساتحریم

  رئیس واحد فنی و علمی شرکت سوکار اظهار امیدواری کرد که پایان تحریمها تاثیر مثبتی بر روابط دو جانبه ایران و آذربایجان بگذارد. 

  این مدیر آذربایجانی در پایان گفت: نمایشگاه نفت در ایران در مقایسه با نمایشگاه نفت در دیگر کشورها بسیار گسترده و متنوع است و همواره با استقبال زیادی روبروست و ایران ظرفیتی بالا دارد.

  پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه فردوسی تفاهمنامه همکاری امضا کردند
  امیرعباس حسینی، قائم مقام پژوهشگاه صنعت نفت و علی اکبر اکبری، رئیس مرکز کارآفرینی و مالکیت فکری دانشگاه فردوسی مشهد تفاهمنامه ای را امضا کردند که بر مبنای آن دو طرف در حوزه مطالعات مخزنی منطقه کپه داغ با تمرکز بر میدانهای گنبدلی و خانگیران همکاری می کنند.

  شرکتهای ایرانی توانایی ساخت توربینهای گازی را دارند
  عباسعلی جعفری نسب، مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت با بیان این که در زمینه ماشین آلات دوار، توربینهای گازی کاربرد بیشتری دارد، گفت: توانمندی شرکتهای داخلی به حدی رسیده است که می توانند توربین گازی بسازند. این توربینهای گازی پیشتر از کشورهای اروپایی یا امریکا تامین می شد.

  وی اظهار کرد: تامین قطعات از خارج با توجه به رشد صنعتگران و سازندگان ایرانی در داخلی سازی، کاهش قابل توجهی یافته است.

  نخستین واحد نمکزدایی موبایل در کشور راه اندازی می شود
  براساس تفاهمنامه همکاری مشترکی که میان پژوهشگاه صنعت نفت و نفت مناطق مرکزی امضاشد، نخستین واحد نمکزدایی موبایل در کشور در این شرکت راه اندازی می شود. 

  برپایه این گزارش استفاده از روشهای کنترل خوردگی در تنگ بیجار، پاکسازی نفت از خاکهای آلوده در چشمه خوش، کسب فناوری واحد نمکزدایی موبایل،  کنترل آب تولیدی، چاههای نفت و بررسی محیط  رسوبی، چینه نگاری و فرآیندهای کنترل در مناطقی مثل خانگیران از جمله مفاد این همکاری در این تفاهمنامه است.

  تامین ٧٠ درصدی تجهیزات از داخل همسو با اقتصاد مقاومتی
  رسول اشرف زاده، مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت هلدینگ خلیج فارس با تاکید بر این که این شرکت با پرهیز از کالاهای ساخت خارج قصد دارد شعار اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری را تحقق ببخشد، گفت: هم اکنون بیش از ٧٠ درصد از تجهیزات مورد استفاده در مجتمعهای پتروشیمی و طرحهای این هلدینگ از سازندگان و شرکتهای داخلی تامین می شود.

  زیمنس: چشم انداز تجارت با ایران روشن است
  نایب رئیس نخست شرکت زیمنس و مسئول ارتباطات و امور دولتی این شرکت در خاورمیانه با بیان اینکه زیمنس به بازگشت به بازار ایران افتخار می کند. افزود: زیمنس آمادگی دارد تا به صنعت نفت و گاز ایران در حوزه برق، اتوماسیون و دیجیتالیزه کردن تاسیسات کمک کند.

  شرودر به قرارداد اخیر زیمنس با شرکت توربو کمپرسور نفت اشاره کرد و افزود: ما با وزارتخانه ها و شرکت های ایرانی برای گسترش همکاری ها در حال مذاکره هستیم.

  افزایش ۵۰ درصدی تردد نفتکشهای خارجی پس از اجرای برجام
  سیدابراهیم حسینی، رئیس اداره اسناد و اطلاعات صادرات پایانه نفتی خارک از افزایش ٥٠درصدی تردد نفتکشهای آسیایی و اروپایی در دوران پسابرجام خبرداد. 

  وی تصریح کرد: اگر در گذشته مشتری نفت خام ما صرفا مشتریان سنتی از جمله چین، ژاپن، ترکیه،کره جنوبی و چند کشور دیگر بودند،حالا شاهد حضور کشورهای اروپایی همچون ایتالیا، روسیه و فرانسه برای خرید نفت ایران هستیم.

  سه محور اصلی توافق نفت مرکزی و پژوهشگاه نفت اعلام شد
  سلبعلی کریمی، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران سه محور اصلی توافقنامه مشترک این شرکت را با پژوهشگاه صنعت نفت اعلام کرد. 

  وی ، مطالعه و مشاوره، ساخت داخل و توسعه فناوری را سه محور اصلی این توافقنامه عنوان کرد و گفت: این محورها، بنیانهای اقتصاد مقاومتی را شامل می شود و از بعد درونزایی اقتصاد مقاومتی بخصوص در سالی که سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نام دارد، حائز اهمیت است. 

  کریمی با بیان این که شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، اعتقاد راسخی به فعالیتهای پژوهشی دارد، ادامه داد: صنعت نفت از صنایع پیشتاز در عرصه فعالیتهای دانش بنیان است.

  پژوهشگاه صنعت نفت و مدیریت امور اکتشاف یادداشت تفاهم امضا کردند
  سیدصالح هندی، مدیر امور اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و حمیدرضا کاتوزیان، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت تفاهمنامه دو جانبه همکاری پژوهشی، فنی و علمی امضا کردند.

  هندی هدف از امضای این تفاهمنامه را توسعه دانش به کارگیری فناوریهای نوین، توسعه روشها و فرآیندها و توسعه دانش اعلام کرد.

  گریف ولوکس آلمان خواهان گسترش همکاری با شرکتهای ایرانی است
  مدیر فروش صادرات شرکت گریف ولوکس آلمان که در زمینه ماشین آلات مدرن فعالیت می کند اظهار کرد: گریف ولوکس تصمیم به تاسیس شرک های وابسته دیگری پس از پایان تحریمها دارد.

  وی افزود: این شرکت با شرکتهای پتروشیمی آبادان، غدیر، بندر امام و کارون همکاری می کند و نخستین باری است که در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی ایران شرکت می کند.

  اجرای طرحهای پژوهشی در بخش اکتشاف شتاب می گیرد
  مدیر امور اکتشاف شرکت ملی نفت گفت: با امضای تفاهمنامه همکاری مشترک میان مدیریت امور اکتشاف و پژوهشگاه صنعت نفت شاهد شتاب در طرحهای پژوهشی میان این دو نهاد خواهیم بود. 

  سید صالح هندی، افزود: این تفاهمنامه به منظور استفاده از توان پژوهشگاه صنعت نفت در بخش بالادستی نفت امضا شده است.

  شرکت ایتالیایی پیترو فیورنتینی فعالیت خود را در ایران از سرمی گیرد
  مدیر فروش منطقه شرکت ایتالیایی پیترو فیورنتینی اظهار کرد که این شرکت همکاری خود با ایران را در دوره پساتحریم ازسر می گیرد. 

  وی ابراز خرسندی کرد که پایان تحریمها فرصت بسیار خوبی برای این شرکت به منظور همکاری با شرکتهای ایرانی فراهم آورد.

  این مدیر ایتالیایی در پایان گفت: نمایشگاه نفت در ایران در مقایسه با نمایشگاه نفت در دیگر کشورها بسیار گسترده و سازماندهی بسیار خوبی دارد.بر جسب خبر : -

اخبار مر تبط :

برگزاری جلسه هماهنگی افتتاحیه بیستمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1394 /02/15:: 16: 36

هفتمین همایش و نمایشگاه قیر و آسفالت 1394 /06/21:: 10: 06

اولین کنفرانس صنعت بانکرینگ کشور 1394 /06/21:: 10: 48

کنفرانس و نمایشگاه بین المللی نفت و گاز کویت 1394 /07/05:: 14: 28

چشم جهان به ایران 1394 /02/20:: 09: 11

استقبال گسترده از شرکتهای داخلی در نمایشگاه بیستم صنعت نفت 1394 /02/19:: 09: 15

نمایشگاه بیستم به شایستگی برگزار شد 1394 /02/19:: 09: 26

سازندگان و شرکتهای اجرایی معتبری در نمایشگاه نفت بیستم شرکت کردند 1394 /02/19:: 08: 28

خلاصه اهم اخبار روز پایانی بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت 1394 /02/20:: 09: 33

خلاصه اهم اخبار روز سوم بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1394 /02/19:: 09: 35

خلاصه اهم اخبار روز دوم بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1394 /02/18:: 09: 36

خلاصه اهم اخبار روز نخست بیستمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 1394 /02/17:: 09: 37

شانا به روایت تصویر در بیستمین نمایشگاه بین المللی نفت ایران 1394 /02/19:: 09: 48

گام های پرشتاب اقتصادی با رونمایی از قراردادهای جدید نفتی 1394 /07/27:: 10: 25

سومین اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز 1394 /08/30:: 13: 42

پیش ثبت نام بزرگترین نمایشگاه نفت خاورمیانه آغاز شد 1394 /10/20:: 13: 57

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش فردا آغاز به کار می کند 1394 /10/20:: 13: 27

همایش مسئولیت اجتماعی شرکت - مسئولیت اجتماعی صنعت نفت 1394 /11/19:: 09: 23

افزایش تعداد مشارکت کنندگان در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت 1395 /01/25:: 09: 18

استقبال بی نظیر شرکت‌های داخلی و خارجی از نمایشگاه بین‌المللی نفت تهران 1394 /12/22:: 11: 48

جزییاتی از افزایش ۳۱ درصدی حضور خارجی‎ها در نمایشگاه بیست و یکم صنعت نف 1395 /02/11:: 11: 46

دومین جلسه هماهنگی بیست و یکمین نمایشگاه صنعت نفت برگزار شد 1395 /02/11:: 18: 39

علاقمندی جهانیان به سرمایه گذاری در صنعت نفت ایران 1395 /02/11:: 13: 26

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران آغاز به کار می کند 1395 /02/15:: 17: 38

بیست و یکمین نمایشگاه بین‎المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آغاز به‎کار کرد 1395 /02/17:: 10: 24

نمایشگاه صنعت نفت فرصت مناسبی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است 1395 /02/16:: 10: 31

توسعه شتابان خودکفایی در صنعت نفت، پیام نمایشگاه بیست و یکم 1395 /02/18:: 16: 15

تحقق برجام بهترین زمینه‎ساز توسعه صنعتی ایران است/ تلاش وزارت نفت برای بازپس گیری سهم بازار نفت 1395 /02/18:: 16: 03

اصول اقتصاد مقاومتی در قراردادهای جدید نفتی رعایت شده است 1395 /02/18:: 16: 13

تولیدکنندگان داخلی در اولویت نمایشگاه امسال قرار دارند 1395 /02/15:: 11: 22

پژوهشگاه نفت ١٧ سند همکاری با طرفهای داخلی و خارجی امضا می‌کند 1395 /02/15:: 18: 35

پیشرفت نمایشگاه نفت حیرت انگیز است 1395 /02/16:: 12: 23

احتمال همکاری با توتال در پروژه ایران ال ان جی 1395 /02/16:: 14: 19

امیدواری شرکت انگلیسی به توسعه فعالیت در ایران پس از لغو تحریمها 1395 /02/16:: 13: 19

بازار کنونی ایران جذاب تر از گذشته است 1395 /02/16:: 14: 17

شرکت هلندی: ایران مهمترین بازار ماست 1395 /02/16:: 14: 21

نمایشگاه صنعت نفت فرصت خوبی برای ارتباط با مشتریان است 1395 /02/17:: 15: 16

مهمترین رویدادهای دومین روز نمایشگاه بین المللی نفت تهران 1395 /02/18:: 15: 31

نمایشگاه نفت سال به سال پیشرفت می کند 1395 /02/18:: 15: 44

نشست سازندگان تجهیزات راهبردی نفت با حضور جهانگیری برگزار شد 1395 /02/18:: 15: 53

ساخت ١٠ قلم گروه کالایی، زمینه ساز ورود به بازار منطقه 1395 /02/18:: 16: 06

بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از نمایشگاه بین المللی نفت 1395 /02/18:: 16: 09

وزیر اقتصاد هلند فردا از نمایشگاه نفت بازدید می‎کند 1395 /02/18:: 16: 21

استصنا و گروه صنایع انرژی هلند تفاهم‎نامه همکاری چندجانبه امضا کردند 1395 /02/19:: 16: 25

بازدید معاون حقوقی رئیس جمهور از نمایشگاه بیست و یکم صنعت نفت 1395 /02/19:: 16: 31

اعضای کمیسیون انرژی مجلس از غرفه شرکت ملی نفت ایران بازدید کردند 1395 /02/19:: 16: 34

مهمترین رویدادهای چهارمین روز نمایشگاه بین المللی نفت تهران 1395 /02/19:: 20: 38

نمایش تواناییهای صنعت نفت در نمایشگاه بیست و یکم 1395 /02/21:: 12: 04

مهمترین رویدادهای سومین روز نمایشگاه بین المللی نفت تهران 1395 /02/18:: 14: 07

سرمایه گذاری خارجی نیازمند تضمین و حمایت است 1395 /02/19:: 14: 28

آینده بازار انرژی متعلق به ایران است 1395 /02/25:: 15: 05

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، زمینه ساز حفظ مراودات اقتصادی 1395 /03/01:: 15: 16

استقبال خارجیها برای حضور در بازار نفت ایران جدی است 1395 /02/20:: 16: 09

نمایشگاه بیست و یکم صنعت نفت در پسابرجام جذاب‌تر شد 1395 /02/14:: 11: 59

معرفی ۱۱ فرصت سرمایه‎گذاری پژوهشگاه صنعت نفت در نمایشگاه بیست و یکم 1395 /02/14:: 12: 03

دیدار مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با فعالان بخش خصوصی و دولتی 1395 /02/16:: 11: 13

نشست خبری مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران 1395 /02/16:: 12: 50

امضای تفاهم‎نامه‎ میان دو انجمن صنعتی ایران و ایتالیا 1395 /02/17:: 12: 26

امضای تفاهم‎نامه مطالعاتی میان پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه فردوسی مشهد 1395 /02/16:: 15: 57

تفاهم‎نامه پژوهشگاه نفت و Kigam کره‎جنوبی به امضا رسید 1395 /02/16:: 15: 59

پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت مناطق مرکزی در ۶ زمینه تفاهم‎نامه امضا کردند 1395 /02/16:: 16: 04

آغاز به‎کار دفتر نمایندگی بی پی در ایران 1395 /02/16:: 17: 21

نشست خبری مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس 1395 /02/17:: 12: 34

شگفتی معاون وزیر انرژی لهستان از حضور گسترده شرکت‎های خارجی در نمایشگاه نفت 1395 /02/17:: 13: 36

ارزیابی مثبت وزیر نفت عمان از توانمندی بالای شرکت‎های ایرانی 1395 /02/17:: 15: 09

تفاهم‎نامه پژوهشگاه صنعت نفت و بخش خصوصی به‎منظور اجرای پروژه‎های ازدیاد برداشت منعقد شد 1395 /02/17:: 17: 01

بازار ایران از ظرفیت قابل توجهی برخوردار است/ نمایشگاه بیست‎و‎یکم دستاوردی بزرگ برای صنعت نفت ایران 1395 /02/17:: 19: 48

معاون اول رئیس جمهور فردا از نمایشگاه صنعت نفت بازدید می‎کند 1395 /02/17:: 17: 01

معاون اول رئیس‎جمهور و وزیر نفت به نشست کارآفرینان صنعت نفت می‎روند 1395 /02/17:: 14: 55

با میزبانی وزیر نفت معاون اول رئیس‎جمهور از بیست و یکمین نمایشگاه صنعت نفت بازدید کرد 1395 /02/18:: 09: 48

استاد دانشگاه دلفت هلند: فناوری‎های ازدیاد برداشت را با همکاری پژوهشگاه صنعت نفت گسترش می‎دهیم 1395 /02/18:: 15: 15

سفیر ترکیه: ضرورت همکاری سازنده ترکیه با ایران در حوزه انرژی 1395 /02/18:: 15: 14

نماینده شرکت ایتالیایی در حاشیه نمایشگاه صنعت نفت: بازگشت ایران در پسابرجام معادلات بازار انرژی را تغییر می‎دهد 1395 /02/18:: 10: 50

بازتاب نمایشگاه بین‎المللی نفت ایران در تلویزیون دولتی ژاپن 1395 /02/18:: 17: 08

نشست تخصصی استانداردهای صنعت نفت ایران برگزار شد 1395 /02/19:: 10: 17

نماینده شرکت ریکرمن آلمان: گذر زمان بازگشت همه جانبه ایران را به‎ بازارهای جهانی به‎دنبال دارد 1395 /02/19:: 10: 47

بیست ‎و‎ یکمین نمایشگاه بین‎المللی صنعت نفت به کار خود پایان داد 1395 /02/19:: 21: 13

نمایشگاه نفت آیینه موفقیت سیاست‎های ایران در عرصه بین الملل 1395 /02/19:: 12: 01

مذاکرات شرکت‎های ایرانی و خارجی در نمایشگاه بیست ویکم درجریان است 1395 /02/19:: 12: 11

میان پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان ایمیدرو قرارداد فازهای جدید صنعتی شدن کک نفتی امضا شد 1395 /02/18:: 15: 57

با حضور مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس مراسم رونمایی از پمپ های کرایوژنیک ساخت داخل برگزار شد 1395 /02/18:: 17: 12

تفاهم‎نامه همکاری میان مدیریت اکتشاف و نفت مناطق مرکزی امضا شد 1395 /02/18:: 16: 30

سازندگان داخلی برای اجرای قراردادهای جدید نفتی آماده می‎شوند 1395 /02/19:: 15: 17

در حاشیه آخرین روز نمایشگاه صنعت نفت دانشگاه صنعت نفت و اویکو تفاهم‎نامه آموزشی-پژوهشی امضا کردند 1395 /02/19:: 14: 44

در حاشیه نمایشگاه صنعت نفت تفاهم‎نامه همکاری میان پژوهشگاه صنعت نفت و آکر نروژ به امضا رسید 1395 /02/19:: 13: 40

امضای تفاهم‎نامه پژوهشگاه نفت و بخش خصوصی با هدف حمایت فنی از نیروگاه‎های اتمی 1395 /02/19:: 13: 34

اطلاعیه شماره 1 (آغاز پیش ثبت نام ارزی) 1395 /03/12:: 10: 19

اطلاعیه شماره 2 (فراخوان شناسايي نمايندگان فروش فضاي غرفه هاي بخش خارجي ) 1395 /05/20:: 21: 27

اطلاعيه تكميل فرم خوداظهاري شركت هاي اكتشاف و توليد نفت و گاز(E&P) جهت جضور در مناقصات قراردادهاي جديد نفتي 1395 /07/24:: 15: 00

اطلاعیه شماره 3 (قابل توجه متقاضیان محترم جهت حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی) 1395 /09/09:: 10: 56

اطلاعیه شماره 4 (فراخوان طراحي تنديس و پوستر اطلاع رساني) 1395 /09/09:: 11: 10

اطلاعیه شماره 5 (سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و انرژی کیش برگزار می شود.) 1395 /09/22:: 08: 01

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و انرژی کیش برگزار می شود 1395 /09/22:: 08: 20

اطلاعیه شماره 6 (جانمایی غرفه های ارزی ) 1395 /09/30:: 18: 11

اطلاعیه شماره 7 (فراخوان شناسايي و ارزيابي پيمانكار( يك مرحله اي)) 1395 /10/04:: 11: 23

امضای ٢٤ تفاهم‎نامه با غول‌های نفتی جهان 1395 /10/07:: 10: 31

اطلاعیه شماره 8 (پیش ثبت نام غرفه های ریالی) 1395 /10/29:: 09: 18

پیش ثبت نام غرفه های ریالی نمایشگاه بین المللی صنعت نفت آغاز می شود 1395 /11/04:: 15: 32

اطلاعیه شماره 9 (راهنمای ثبت نام اولیه بخش ریالی) 1395 /11/05:: 10: 53

اطلاعیه شماره 10(اطلاعیه مهم پیش ثبت نام) 1395 /11/10:: 15: 37

اطلاعیه شماره 11(اطلاعیه پیشگیری از سوءاستفاده سودجویان) 1395 /11/20:: 19: 18

اطلاعیه شماره 12(اطلاعیه ویرایش و تایید اطلاعات ثبت نام اولیه) 1395 /11/24:: 13: 46

اطلاعیه شماره 13 (اعلام ثبت نام قطعی مشارکت کنندگان) 1395 /12/18:: 21: 37

اطلاعیه شماره 14 (دریافت پیشنهادات، انتقادات و شکایات) 1395 /12/18:: 21: 39

اطلاعیه شماره 15 (ارسال مدارک) 1395 /12/20:: 00: 35

اطلاعیه شماره 16 (تاریخ های مهم) 1395 /12/20:: 00: 44

اطلاعیه شماره 17(شروع به کار ستاد اجرایی در سال96) 1395 /12/28:: 12: 34

اطلاعیه شماره 18(مدارک تکمیلی ثبت نام) 1396 /01/07:: 22: 35

اطلاعیه شماره 19(سامانه جدید کاربری) 1396 /01/17:: 21: 15

اطلاعیه شماره 20 (تسویه مالی) 1396 /01/21:: 20: 16

اطلاعیه شماره 21 (اطلاعات دایرکتوری) 1396 /01/21:: 20: 18

اطلاعیه شماره 22 (ناظر شرکت سهامی) 1396 /01/27:: 19: 17

اطلاعیه شماره 23 (آخرین مهلت درج اطلاعات در کتاب) 1396 /01/31:: 14: 03

اطلاعیه شماره 24(کارت دعوت) 1396 /02/05:: 20: 51

اطلاعیه شماره 25 (جرثقیل و لیفتراک) 1396 /02/06:: 18: 26

اطلاعیه شماره 26 (آخرین مهلت دریافت مجوز غرفه سازی) 1396 /02/06:: 18: 34

اطلاعیه شماره 27 (تحویل سالن) 1396 /02/10:: 18: 58

اطلاعیه شماره 28(مدیران سالنها) 1396 /02/11:: 11: 38

نمایشگاه صنعت نفت بسترساز ارتباطات گسترده داخلی و خارجی است/ حضور چهار هزار شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه بیست و دوم 1396 /02/11:: 13: 46

اطلاعیه شماره 29(کارت شناسایی و پارکینگ) 1396 /02/12:: 11: 30

اطلاعیه شماره 30(کارت شناسایی و پارکینگ فضای باز) 1396 /02/12:: 12: 40

اطلاعیه شماره 31(کارت شناسایی و پارکینگ شرکت های خارجی) 1396 /02/12:: 13: 55

اطلاعیه شماره 32(اتمام غرفه سازی) 1396 /02/13:: 20: 31

اطلاعیه شماره 33(نمایشگاه OEEC ) 1396 /02/18:: 10: 49

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران آغاز به‎کار می‎کند 1396 /02/14:: 16: 50

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت ایران آغاز به‎کار کرد 1396 /02/16:: 10: 30

رقابت برترین‎های صنعت نفت جهان در بزرگترین نمایشگاه خاورمیانه 1396 /02/16:: 11: 30

سیاست و راهبرد آینده ایران در گرو تصمیم مردم است 1396 /02/16:: 11: 45

اراده جمعی بر حمایت از تولیدکنندگان و سازندگان صنعت نفت است/ امنیت پایدار، حمایت دولت و سیاست های کلی انرژِی،ضامن سرمایه گذاری خارجی در نفت و گاز ایران  1396 /02/16:: 12: 15

ضرورت سرمایه‎گذاری ۳۰ میلیارد دلاری برای جلوگیری از افت تولید در پارس جنوبی/ تحریم هزینه پروژه‎ها رو ۲.۵ برابر کرد 1396 /02/16:: 13: 42

ایران و هلند می توانند شریکان خوبی در صنعت گاز باشند 1396 /02/16:: 14: 20

تلاش برای ایجاد ساختار صدور گواهی کیفیت سازندگان داخلی ادامه دارد 1396 /02/16:: 15: 32

قرارداد فروش پلی اتیلن با شرکت ژاپنی امضا شد 1396 /02/16:: 16: 05

انستیتو متانول دانشگاه شیراز راه‎اندازی شد 1396 /02/16:: 17: 00

حفاری، تکمیل و تعمیر ۷۲۵ حلقه چاه نفت و گاز در دولت یازدهم 1396 /02/17:: 08: 02

ایران پس از برجام سرزمین فرصت‎هاست  1396 /02/17:: 08: 07

مشکین فام: به‌صورت فنی ثابت می کنم، کلاف سردرگم تحویل دادید 1396 /02/17:: 09: 29

نمایشگاه نفت ایران ویترین موفقیت‌های بزرگ صنعت نفت است 1396 /02/17:: 09: 50

آمادگی پژوهشگاه نفت برای ارائه خدمات به شرکت‎های E&P داخلی و خارجی 1396 /02/17:: 10: 01

صنعت گاز، زنجیره کامل ارزش از پالایش تا صادرات است 1396 /02/17:: 12: 03

بارتاب سخنان زنگنه در نمایشگاه صنعت نفت در رسانه‎های بین المللی 1396 /02/17:: 11: 05

نمایشگاه نفت، نویدبخش جهش دوم صنعت پتروشیمی ایران است 1396 /02/17:: 11: 40

اجرای برجام قیمت تجهیزات را به یک سوم کاهش داد 1396 /02/17:: 12: 25

با اجرای طرح‎های جدید افزایش ۱۰۷ هزار بشکه‎ای تولید نفت در شرکت فلات قاره محقق می‎شود 1396 /02/17:: 13: 08

افزایش ۲۲۰ هزار بشکه‎ای ظرفیت نمکزدایی مناطق نفتخیز تا پایان مردادماه  1396 /02/17:: 13: 22

افزایش ۳۰ درصدی تولید نفت مناطق مرکزی از میدان‎های مشترک/ طرح جامع تامین خوراک پالایشگاه‎های خشکی عملیاتی می شود 1396 /02/17:: 14: 02

برجام تمایل شرکت‎های خارجی را برای حضور در صنعت نفت ایران افزایش داد 1396 /02/17:: 14: 28

غول نفتی روسیه به حضور در بازار ایران امیدوار است 1396 /02/17:: 13: 35

مراسم رکاب زنی دوچرخه سواران در حمایت از عملکرد شرکت ملی پخش در ایجاد هوای پاک 1396 /02/18:: 09: 17

وزیر نفت با فعالان و سازندگان داخلی دیدار کرد 1396 /02/18:: 10: 26

چشم انداز روابط ایران و اسپانیا در حوزه انرژی مثبت است 1396 /02/18:: 10: 44

میتسوبیشی به دنبال گسترش همکاری‎ها با صنعت پتروشیمی ایران است 1396 /02/18:: 11: 16

مطالعه میدان‎های پازنان و دارخوین به فیلیپین سپرده شد 1396 /02/18:: 13: 02

اطلاعیه شماره 34(عودت مدارک) 1396 /03/06:: 11: 24

گاز هم به زاهدان رسید هم به زاهدانی‌ها 1396 /02/18:: 12: 18

ایرانول و پتروناس در تولید فرآورده‎های نفتی همکاری می‌کنند 1396 /02/18:: 14: 32

استفاده از مدل قراردادی که قابلیت جذب سرمایه و تکنولوژی داشته باشد اجتناب ناپذیر است 1396 /02/18:: 17: 48

اطلاعیه شماره 35(دریافت چک تضمین و فاکتور رسمی ) 1396 /03/16:: 09: 36

اطلاعیه شماره 36(گواهینامه مشارکت) 1396 /03/20:: 15: 11

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز مسکو 1396 /04/07:: 10: 13

کارگاه تخصصی مدیریت روابط عمومی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی 1396 /03/29:: 12: 48

هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز بصره 1396 /06/22:: 10: 26

بیست و پنجمین دوره نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت و گاز قزاقستان 1396 /07/05:: 14: 24

معرفي نمايشگاه صنعت نفت در خوزستان... 1396 /07/06:: 18: 18

سومین کنگره راهبردی نفت و نیرو برگزار می‌شود 1396 /07/12:: 16: 05

اولین  نمایشگاه بین المللی جامع دریایی ایران 1396 /07/18:: 15: 45

پیش ثبت نام شرکت های ایرانی نماینده شرکت های خارجی 1396 /08/06:: 18: 24

برگزاری نخستین دوره‌ مسابقات دانشجویی مهندسی نفت IranPetroMatch با حضور16 تیم منتخب در دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1396 /09/16:: 09: 42

پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری 1396 /09/20:: 15: 02


تبلیغات و اطلاع رسانی ویژه
 • sponcer

  پترودانیال

 • sponcer

  تامین تجهیزات نیتل پارس

 • sponcer

  توسعه پتروايران

 • sponcer

  جندی شاپور

 • sponcer

  حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس

 • sponcer

  سیالات حفاری پارس

 • sponcer

  صنایع تجهیزات نفت

 • sponcer

  فاتح صنعت کیمیا

 • sponcer

  شرکت تولیدی صنعتی فراسان

 • sponcer

  کرمان تابلو

 • sponcer

  گروه توسعه و نوسازی صنایع گداختار

 • sponcer

  گروه مپنا

 • sponcer

  گسترش انرزی پاسارگاد

 • sponcer

  گلوبال پتروتك كيش

 • sponcer

  لوله سازی اهواز

 • sponcer

  مبین سازه گستر خلیج فارس

 • sponcer

  مهندسي و ساخت تاسيسات دريايي ايران

 • sponcer

  مهندسی و ساختمان صنایع نفت

 • sponcer

  نفت سپاهان

 • sponcer

  آریا ترانسفو

 • sponcer

  پترو گاز نامداران

 • sponcer

  پترو گوهر فراساحل کیش

 • sponcer

  پرگاسیران

 • sponcer

  توربین ماشین خاورمیانه

 • sponcer

  رادوکس RADOX

 • sponcer

  رامپکو

 • sponcer

  فناوری فراساحلی دلتا

 • sponcer

  کیسون

 • sponcer

  ماشین سازی اراک

 • sponcer

  مهندسی و خدماتی چاه پیمای مهران

 • sponcer

  مهندسی و ساخت کسراوند

 • sponcer

  مهندسین مشاور تهران جوان

 • sponcer

  شرکت نفت نیروی پارس

 • sponcer

  پارس کیهان

 • sponcer

  ایران ترانسفو

 • sponcer

  آذر پژوهان اندیش

 • sponcer

  پترو پایدار ایرانیان

 • sponcer

  فلات صنعت ایده

 • sponcer

  حفاری شمال


کتاب نمایشگاه

گواهي ارزش افزوده

تاريخ هاي مهم
شروع پیش ثبت نام
متعاقبا اعلام میگردد

پایان پیش ثبت نام
متعاقبا اعلام میگردد

اعلام جانمایی 
متعاقبا اعلام میگردد

مشاهده بیشتر

 

پيوندهاي مرتبط
 وزارت نفت
 شرکت ملی نفت ایران
 شرکت ملی گاز ایران

 شرکت ملی پالایش و پخش فرآوردهای نفتی ایران


 شرکت ملی صنایع پتروشیمی
 مرکز ثبت نام بازدیدکنندگان نمایشگاه
 مدل جدید قراردادهای نفتی و ظرفیت های سرمایه گذاری شرکت ملی نفت ایران